Вступникам

Чому варто обрати наш заклад

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. Причому іноді питання стоїть не куди піти вчитися, а яку освіту варто здобувати взагалі.

Вище професійне училище №7 м. Кременчука це:

1. Усвідомлений вибір майбутньої професії.
2. Грамотно організований навчальний процес.
3. Наявність практик за фахом.
4. Конкуренція на ринку праці.
Ваша дитина під опікою класного керівника.

Як стати учнем

1

крок

Познайомся з навчальним закладом:

2

крок

Обери професію за покликанням:

3

крок

Познайомся з правилами прийому:

4

крок

Приготуй документи, необхідні до вступу:

5

крок

Звернись до приймальної комісії:

ІНКЛЮЗІВНЕ НАВЧАННЯ

Інклюзивне навчання – це комплексний процес забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на основі застосування особистісно орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей.

Читати детальніше

Вступна кампанія 2021

Прийом документів розпочинається 01.06.2021

До початку прийому заяв для вступу залишилося:

новини

Увага!

Запрошуємо до участі в ІІI Всеукраїнському конкурсі з англійської мови“GREENWICH PRO”, який відбудеться в ОНЛАЙН-форматі у середу, 30листопада 2022 року.Сума оргвнеску одного учасника складає 35,00 гривень.Для участі необхідно до 24 листопада 2022 року звернутися довикладача Алли Іванівни Чепурної у кабінет 17.

У Вищом професійному училищі №7 м. Кременчука проведено«Тиждень зарубіжної літератури» (викладач Ковальова Т.М.).Учні представили творчі роботи: літературні плакати, буклети,презентації.Активними учасниками тижня стали учні гр. О1-20: Картавцева С.,Ковальова В., Гарькава В., Дяченко К.Проведено училищну олімпіаду та визначено переможців:Сидоренко А. (гр.ОП1-20) – І місце, Кудрява В. (гр. ОП1-20) –ІІмісце, Тишинський Б., Задоя Г. (гр. ОП1-20) – ІІІ […]