Несен Микола Григорович

Директор училища

тел:

Яцина Микола Миколайович

Заступник директора з навчально-методичної роботи

тел:

Мазур Вероніка Григорівна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи

тел:

Рашевська Лариса Вікторівна

Заступник директора з навчальної роботи

тел:

Люта Юлія Анатоліївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

тел:

Попов Олександр Миколайович

Старший майстер

тел:

Корогод Катерина Олександрівна

Керівник центру розвитку професійної кар'єри

тел:

Хайчіна Юлія Миколаївна

викладач, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист

тел:

Грудкова Наталія Володимирівна

викладач (математика), кваліфікація - спеціаліст ІІ категорії

тел:

Орендаренко Вячеслав Анатолійович

викладач (фізична культура), кваліфікація - спеціаліст ІІ категорії

тел:

Орендаренко Ігор Анатолійович

викладач (фізична культура), кваліфікація - спеціаліст ІІ категорії

тел:

Несен Наталя Миколаївна

викладач (англійська мова), кваліфікація - спеціаліст ІІ категорії

тел:

Прокопенко Алла Олексіївна

викладач української мови та літератури, викладач зарубіжної літератури, кваліфікація - спеціаліст вищої категорії

тел:

Ромашина Віктор Васильович

викладача професійно-теоретичної підготовки, кваліфікація - спеціаліст

тел:

Сюсюрченко Олександр Павлович

викладач, кваліфікація - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

тел:

Іванов Олександр Олександрович

викладач предметів професійно-теоретичної підготовки кваліфікованих робітників з професії "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення", кваліфікація - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

тел:

Сорока Володимир Олександрович

викладач (фізична культура), кваліфікація - спеціаліст І категорії

тел:

Смірнов Андрій Анатолійович

викладач (фізична культура), кваліфікація - спеціаліст вищої категорії, старший викладач

тел:

Німченко Олександр Анатолійович

викладач (хімія, біологія, екологія), кваліфікація - спеціаліст І категорії

тел:

Горпинченко Василь Іванович

викладач (математика), кваліфікація- спеціаліст вищої категорії, старший викладач

тел:

Іванченко Світлана Сергіївна

викладач, спеціаліст вищої категорії, старший викладач

тел:

Коломієць Людмила Андріївна

викладач, спеціаліст вищої категоріїї, викладач-методист

тел:

Ступка Михайло Іванович

викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

тел:

Рябич Лариса Михайлівна

викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

тел:

Кривенко Надія Андріївна

викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

тел:

Чепурна Алла Іванівна

викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

тел:

Мазур Володимир Іванович

викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст вищої категорії

тел:

Жосан Володимир Олексійович

викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст вищої категорії, старший викладач

тел:

Кабаченко Ірина Григорівна

викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

тел:

Костогриз Олександр Васильович

викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

тел:

Манілова Тетяна Володимирівна

Майстер в/н

тел:

Костенко Оксана Василівна

викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший викладач

тел:

Єфремова Олена Леонідівна

викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст вищої категорії

тел:

Токшелукова Людмила Сергіївна

викладач, спеціаліст вищої категорії, старший викладач

тел:

Пінчук Галина Геннадіївна

викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

тел:

Іжевський Ігор Анатолійович

викладач, спеціаліст 1 категорії

тел:

Кривенко Олег Миколайович

викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

тел:

Музикіна Людмила Іванівна

викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

тел:

Бажан-Пушкіна Юлія Петрівна

викладач суспільних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

тел:

Ковальова Тетяна Михайлівна

викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

тел:

Таранова Вікторія Андріївна

викладач, кваліфікація - спеціаліст

тел:

Лобанова Світлана Юріївна

викладач, кваліфікація - спеціаліст І категорії

тел:

Арнаут Ірина Олексіївна

Майстер в/н

тел:

Геля Володимир Олександрович

Майстер в/н

тел:

Геля Світлана Миколаївна

Майстер в/н

тел:

Гаврилець Дмитро Григорович

Майстер в/н

тел:

Мацак Ігор Вікторович

Майстер в/н

тел:

Пугач Олександр Володимирович

Майстер в/н

тел:

Шевченко Ігор Володимирович

Майстер в/н

тел:

Сидоренко Світлана Володимирівна

Майстер в/н

тел:

Забокова Олена Миколаївна

Майстер в/н

тел:

Змієвська Олена Григорівна

Майстер в/н

тел:

Дремлюга Андрій Юрійович

Майстер в/н

тел:

Коваль Євгеній Сергійович

Майстер в/н

тел:

Ковальчук Марина Вікторівна

Майстер в/н

тел:

Німченко Павло Анатолійович

Майстер в/н

тел:

Петраш Вадим Сергійович

Майстер в/н

тел:

Плужник Михайло Петрович

Майстер в/н

тел:

Рокошевський Сергій Валентинович

Майстер в/н

тел:

Чіркова Наталя Володимирівна

викладач, кваліфікація - спеціаліст ІІ категорії

тел:

Мальований Володимир Вікторович

викладач кваліфікація - спеціаліст вищої категорії,

тел:

Федоренко Світлана Анатоліївна

викладач, кваліфікація - спеціаліст вищої категорії,

тел:

Мусійчук Василь Олександрович

Майстер в/н

тел:

Мудрий Віктор Петрович

Майстер в/н

тел:

Крамаренко Сергій Васильович

Майстер в/н

тел:

Бабін Олександр Олексійович

Майстер в/н

тел:

Малішевська Марина Федорівна

Майстер в/н

тел:

Левенець Світлана Вікторівна

Майстер в/н

тел:

Мильніков Олег Анатолійович

Майстер в/н

тел:

Отришко Ірина Василівна

Майстер в/н

тел:

Жосан Світлана Семенівна

Майстер в/н

тел:

Комерзан Лариса Борисівна

Майстер в/н

тел:

Деревянко Валерій Леонідович

Майстер в/н

тел:

Котенко Дмитро Васильович

Майстер в/н

тел:

Лисак Олег Андрійович

Майстер в/н

тел:

Погудін Вячеслав Віталійович

Майстер в/н

тел:

Шевченко Іван Петрович

Майстер в/н

тел:

Скапа Тетяна Олександрівна

Майстер в/н

тел:

Ченакал Світлана Григорівна

Майстер в/н

тел:

Ковальчук Дмитро Миколайович

Майстер в/н

тел:

Журав Володимир Васильович

викладач, кваліфікація - спеціаліст

тел:

Холодний Володимир Юрійович

викладач, кваліфікація - спеціаліст вищої категорії,

тел:

Гінтовт Микола Сергійович

викладач, кваліфікація - спеціаліст

тел:

Хохлов Олексій Геннадійович

викладач

тел:

Вініговський Микола Петрович

Майстер в/н

тел:

Гаврильченко Людмила Михайлівна

Майстер в/н

тел:

Іщенко Сергій Анатолійович

Майстер в/н

тел:

Черненко Варвара Петрівна

викладач

тел:

Костогриз Ігор Олександрович

Майстер в/н

тел:

Новікова Тетяна Михайлівна

викладач, кваліфікація - спеціаліст І категорії

тел:

Дата оприлюднення Найменування посади та структурного підрозділу Ми пропонуємо Файли Контакти відповідальної особи