• Registration
Останні новини
Запрошуємо на Міжрегіональний молодіжний форум «МОЛОДЬ. КАР’ЄРА. УСПІХ» PDF Друк e-mail
Написав Ігор Іжевський   
Четвер, 02 серпня 2018, 13:35

Міжрегіональний молодіжний форум «Молодь. Кар’єра. Успіх» пройде 24-26 серпня 2018 року в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зоряний», розташованому в селі Потоки Кременчуцького району. Захід планує зібрати найбільш прогресивну молодь з усіх куточків України. У цьому році в роботі форуму візьмуть участь 230 чоловік.

Однією з головних та базових потреб молодої людини є потреба у визнанні та самореалізації. Окрім того, при роботі з молоддю варто враховувати такий, на жаль, наявний на сьогодні фактор, як трудова міграція та відтік чималої кількості розумних та творчих представників нації, які вимушені шукати можливості для заробітку закордоном.

Тож, головна мета Форуму – створити платформу для обговорення проблем, які чекають молоду людину на шляху вибору професії, освіти, працевлаштування, роботи в колективі та виробити механізми їх подолання.

Протягом трьох днів молодіжні лідери зможуть змістовно та продуктивно попрацювати в шістьох комітетах, взяти участь у дискусіях та майстер-класах, обговорити проблеми та інші актуальні питання сьогодення, обмінятися досвідом. Крім того, заплановано проведення вуличної Ярмарки громадських організацій та ініціативних груп, у рамках якої пройде презентація роботи громадських об’єднань. Планується, що саме ця частина заходу стане платформою для обміну найкращими ініціативами та проектами між учасниками Форуму. Організаторами заплановані цікаві майстер-класи та змістовне дозвілля.

Організатори форуму: управління у справах молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» за підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні.

Тематика роботи комітетів Міжрегіонального молодіжного форуму «Молодь. Кар’єра. Успіх»:

• «Професійна освіта: формальна чи неформальна?». На що звертати увагу при виборі спеціальності та ВНЗ. Де знайти неформальні курси. Чи варто платити за неформальну освіту? Де шукати собі ментора.
• «Як знайти роботу: крок за кроком». Що треба знати про перше робоче місце. Де шукати роботу. Як писати резюме. Як готуватись до інтерв’ю.

• «Волонтерство, як спосіб здобуття практичного досвіду». Як підтримати організаційно і мотиваційно волонтерство, щоб забезпечити волонтерську традицію для майбутніх поколінь українців. Як волонтерство може допомогти знайти роботу.
• «Стартапи та фрілансинг». Що молодь має знати про стартапи. Скільки на це потрібно коштів. Як не бути обманутим коли ти фрілансер. Де шукати замовлення.
• «Як відкрити свій бізнес». Що молодь має знати про приватне підприємництво. Чи важко відкрити власний бізнес? Що таке «бізнес-план» та як його складати.
• «Молодь та державні структури». Хто такі «держслужбовці» та «посадовці». Про що ти маєш знати, якщо хочеш змінювати країну. Де шукати роботу. Як готуватись до конкурсів.

До участі в заході запрошуються активісти учнівського та студентського самоврядування, лідери громадських організацій та ініціативних груп, активісти з числа вимушених переселенців із Луганської та Донецької областей. Молоді люди, які мають бажання змінювати Україну та працювати задля її добробуту, будуючи світ навколо себе!

Учасники форуму забезпечуються послугами з проживання та харчування, роздатковим матеріалом та брендованою футболкою. Оплата проїзду до Кременчука та у зворотному напрямку – за рахунок учасника.

Участь у Міжрегіональному молодіжному форумі можна взяти:
- у якості активного учасника, для цього необхідно заповнити відповідну аплікаційну форму до 13 серпня 2018 року включно;
- у якості модератора/експерта, для цього необхідно заповнити форму «Анкета модератора» до 08 серпня 2018 року включно;
- у якості учасника Ярмарки необхідно заповнити аплікаційну форму «Ярмарка громадських організацій та ініціативних груп». Таким чином, ви можете взяти участь у вуличному Ярмарку громадських організацій та презентувати свою організацію. Інформація про Вашу організацію увійде по посібника, який буде розповсюджений серед учасників заходу. Заявки потрібно подати до 13 серпня 2018 року включно;

Увага! Усі форми заявок приймаються на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . У темі листа просимо вказувати: «Анкета учасника КММФ».


Результати відбору учасників Міжрегіонального молодіжного форуму ««Молодь. Кар’єра. Успіх»» стануть відомі 15 серпня 2018 року, кожного учасника буде повідомлено особисто та список учасників буде опубліковано на сайті www.molod.org.ua.

Контакти:
Сайт: www.molod.org.ua
Соціальні мережі: https://www.facebook.com/parlament.kremenchuk
Контактні телефони: (068) 018-18-95, (05366) 3-51-06

#Парламент_Кременчук #КМКМО #UNforUA #unforua

АНКЕТА учасника:
anketa-uchasnika-kmmf-2018.doc [3.73 Mb] (завантажень: 236)

АНКЕТА модератора: anketa-moderatora-kmmf-2018.doc [3.75 Mb] (завантажень: 43)

АНКЕТА ЯРМАРКА: anketa_na_yarmarok_kmmf_2018.doc [149.5 Kb] (завантажень: 24)

Останнє оновлення на Четвер, 02 серпня 2018, 13:43
 
Результати участі учнів у весняній сесії Міжнародного дистанційного конкурсу "Олімпіс-2018" PDF Друк e-mail
Написав Олександр Іванов   
Понеділок, 04 червня 2018, 12:29

4 червня на лінійці відбулося нагородження учасників весняної сесії 2018 року Міжнародного дистанційного конкурсу "Олімпіс-2018", який проводився з інформатики, біології та природознавства, математики, української та англійської мови. Від нашого училища участь приймали 10 учнів з груп ОП1-17, ОП1-16, О1-17. Досягнення учнів наведні нижче.

Результати конкурсу з української мови і літератури

# Учень Група Ступінь
1. Санін Михайло Олександрович ОП1-17 Диплом III ступеня
2. Ємельяненко Вікторія Дмитрівна ОП1-17 Грамота
3. Міхєєв Олексій Романович ОП1-16 Грамота


Результати конкурсу з англійської мови

# Учень Група Ступінь
1. Санін Михайло Олександрович ОП1-17 Грамота
2. Міхєєв Олексій Романович ОП1-16 Грамота


Результати конкурсу з математики

# Учень Група Ступінь
1. Санін Михайло Олександрович ОП1-17 Диплом III ступеня
2. Ємельяненко Вікторія Дмитрівна ОП1-17 Грамота
3. Міхєєв Олексій Романович ОП1-16 Грамота
4. Бурлай Карина Максимівна О1-17 Грамота

Результати конкурсу з інформатики

# Учень Клас Ступінь
1. Санін Михайло Олександрович ОП1-17 Диплом I ступеня
2. Міхєєв Олексій Романович ОП1-16 Диплом II ступеня
3. Ємельяненко Вікторія Дмитрівна ОП1-17 Диплом II ступеня
4. Глущенко Владислав Юрійович ОП1-17 Диплом III ступеня
5. Ткаченко Ілля Ігорович О1-17 Грамота
6. Забайрацький Тарас Андрійович ОП1-16 Грамота
7. Бурлай Карина Максимівна О1-17 Грамота
8. Батманов Богдан Олександрович О1-17 Грамота
9. Зелена Маргарита Андріївна ОП1-15 Грамота
10. Ємець Вікторія Сергіївна ОП1-15 Грамота

Результати конкурсу з біології та природознавства

# Учень Клас Ступінь
1. Санін Михайло Олександрович ОП1-17 Диплом ІІ ступеня
2. Міхєєв Олексій Романович ОП1-16 Грамота
3. Ємельяненко Вікторія Дмитрівна ОП1-17 Грамота
 
"Insane byte`18": цікаво, корисно, весело PDF Друк e-mail
Написав Олександр Іванов   
Вівторок, 29 травня 2018, 18:29

26 травня група учнів нашого училища, які навчаються за професією "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення" у супроводі викладача Олександра Іванова відвідала найбільшу ІТ конференцію у Полтавській області "Insane byte`18", яка проходила на базі КрНУ ім. М.Остроградського. Під час конференції учні змогли послухати виступити фахівців-практиків, поспілкуватись з ними у вільний час та розважитись під час перерв, граючи у гру з нейроінтерфейсом (своєрідне регбі за допомогою думок). Також була можливість ознайомитися з компаніями, які працюють в ІТ галузі Кременчука.
За день учні змогли подивитись виступити 6 фахівців на обраному потоці конференції, які були присвячені об'єктно-орієнтованому програмуванню на JavaScript, GraphQL для JavaScript розробника, Web-based Graphics Library, Redux, шляхам пошуку прискорення роботи алгоритмів при обробці великих масивів даних, новій мові програмування Kotlin.
Необхідно відзначити високий рівень організації та проведення заходу, великою перевагою якого є запрошення в якості спікерів фахівців, що задіяні у реалізації комерційних проектів та ділились власним практичним досвідом зі слухачами.


 
Ніхто не забутий... PDF Друк e-mail
Написав Ігор Іжевський   
П'ятниця, 25 травня 2018, 12:43

23 травня 2018 року в селі Рокитне Кременчуцького району відбулося відкриття пам’ятника Євгену Садовничому – випускнику нашого училища, учаснику АТО, який загинув 6 серпня 2016 року біля селища Кримське Новоайдарського району Луганської області, підірвавшись на міні МОН-90.

Детальніше...
 
День вишиванки! PDF Друк e-mail
Написав Ігор Іжевський   
П'ятниця, 18 травня 2018, 14:12

17 травня в Україні відзначається День вишиванки.

Останнє оновлення на Понеділок, 21 травня 2018, 08:31
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 7
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2018. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід