• Registration
Навчально-виробнича майстерня штукатурів, плиточників-лицювальників PDF Друк e-mail
Написав Валентина Петренко   
Понеділок, 22 грудня 2014, 23:40

Навчально-виробнча майстерня – це спеціально обладнане приміщення навчального закладу зі створеним навчальним середовищем, оснащеним засобами навчання, обладнанням згідно з санітарно-гігієнічними нормами і правилами облаштування.

Основна мета роботи майстерні - забезпечення оптимальних умов для організації навчально-виробничого, навчально-виховного процесів.

Майстерня "Штукатурів, плиточників-лицювальників" має площу 82 кв.м, оснащена 15 робочими місцями для учнів. На робочих місцях розташовано ящики для розчину. У майстерні є 15 комплектів інструменту для виконання звичайної штукатурки, підготовки поверхонь під облицювання та влаштування плиток на стіни, підлогу.


Завданням функціонування навчальної майстерні. є створення передумов для:

  • організації колективного, індивідуального та диференційованого навчання;
  • організації роботи гуртка технічної творчості;
  • для підготовки та участі учнівської молоді у конкурсах професійної майстерності;
  • вивчення технологічної послідовності, набуття умінь і навичок підготовки поверхонь до обштукатурювання та облицювання, виконання звичайної штукатурки різної якості, облицювання стін плитками, влаштування плиткових підлог;
  • стимулювання потреби в набутті знань і професійної майстерності, формування високого рівня професійної кваліфікації та компетентності.

Робота майстра спрямована на те, щоб кожен урок сприяв розвитку пізнавальних інтересів учнів, формуванню навичок, знань та умінь, прищеплюванню любові до обраної професії та поваги до праці.


Останнє оновлення на Понеділок, 22 грудня 2014, 23:55
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.