• Registration
Кабінет № 6/2 «Технології столярних та гіпсокартонних робіт» PDF Друк e-mail
Написав Володимир Лобода   
Понеділок, 22 грудня 2014, 17:29

Кабінет «Технології столярних та гіпсокартонних робіт»– це спеціально обладнане приміщення навчального закладу загальною площею 73м², кабінет обладнаний навчальними меблями.  оснащеним сучасними засобами навчання, обладнанням згідно з санітарно-гігієнічними нормами і правилами облаштування.

В кабінеті викладаються такі предмети та дисципліни: «Технологія столярних робіт», «Матеріалознавство», «Металорізальні верстати і автоматичні лінії».

На базі кабінету функціонує гурток тенічної хтворчості .

Основна мета роботи кабінету - забезпечення оптимальних умов для професіонального зростання учнів та організації навчально-виховного процесу.

Столяр будівельний - одна з небагатьох професій, яка завжди актуальна і затребувана. Вибирати її варто людям, які "відчувають дерево", схильні до ручної праці, конструювання.

Метою роботи  навчального кабінету «Технології столярних та гіпсокартонних робіт» є підготовка  кваліфікованих робітників в умовах ринкової економіки, впроваджувати компетентнісний підхід у навчально-виховному процесі при підготовці робітничих кадрів, створювати оптимальні умови для розвитку та саморозвитку учнів, в процесі підготовки робітничих кадрів  вивчати розвиток творчих здібностей учнів на уроках теоретичного навчання та позаурочний час,  гуртках технічної творчості.

Викладач    спрямувує процес навчання на формування в учнів соціальних, навчальних, культурних,  здоров'язберегаючих, підприємницьких, інформаційно-комунікативних, громадянських компетенцій;   впроваджувати сучасні технології при конструюванні  столярно-будівельних виробів.

Гурток технічної творчості  поглиблює знання з предметів технології столярних робітв, матеріалознавства , підвищує загальну освіченість учнів ,навики самостійної праці, стимулює дослідницьку роботу.

Заняття гуртка проводяться періодично відповідно до плану двічі на місяць.

При кабінеті щомісячно виходить стінна газета «РЕМЕСЛО»

Крокуючи в ногу із сучасністю та з метою активізації навчально –пізнавальної діяльності учнів на уроках професійно - теоретичного циклу кабінет забезпечено ноутбуком,  підключено до Internet- мережі.

Методичне забезпечення кабінету: навчальна література, підручники, посібники, довідниковий матеріал,  презентації, плакати в електронному виді для отримання та систематизації знань та навичок учнів.

Останнє оновлення на Середа, 24 грудня 2014, 07:32
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.