• Registration
Навчально-виробнича майстерня мулярів PDF Друк e-mail
Написав Іван Шевченко   
Субота, 20 грудня 2014, 16:03

Навчально-виробнича майстерня мулярів.

Муляр повинен знати основні властивості стінових матеріалів і розчинів, гідроізоляційних матеріалів, що застосовуються для ізоляції фундаментів та стін, прості системи кладки і перев’язки швів, способи розстеляння розчину на стіні та розкладки цегли, правила роботи пневматичним та електрифікованим інструментом, основні види деталей та збірних конструкцій, що застосовуються при зведенні кам’яних будівель і споруд, вимоги до якості цегляної кладки і збірних залізобетонних конструкцій, що монтуються у кам’яних будівлях.

Майстерня "Мулярів" оснащена 15 робочими місцями для учнів і 1 робочим місцем майстра виробничого навчання. На робочих місцях розташовано ящики для розчину та цегла в кількості 80 шт. на кожного учня. Майстерня має площу 92 кв.м.

В майстерні є 15 комплектів інструменту муляра, 15 планшетів з технологічними картами, плакати - 1 комплект (46 шт.). В майстерні є 18 натуральних зразків різних видів кам’яної кладки. Достатня кількість роздаткового матеріалу.

У цій майстерні також навчають професії "Монтажник з монтажу сталевих та залізобетоннихконструкцій".

При виконанні практичних завдань в майстерні училища,  використовуєм  силікатну цеглу, піщано-глиняний розчин також інструменти муляра: кельма, молоток-кирочка, розчинова лопата, розшивка, косинець, рівень, висок, рейка-правило, рулетка, метр складний, необхідних для укладання цегли в різновидність цегляного мурування, кутів, стін, простінків, примикань, перетинів, стовпів та перегородків.

Виробниче навчання в майстерні училища професія муляр, вступний інструктаж. Готовність учнів до перевірки якості виконаної роботи.

Підготовка учнями розчину до роботи. Розрівнювання розшінової постелі під кутову цеглину.

Укладання кутової цеглини. Укладання розчину під кутову цеглину. Укладання 3-го ряду цегляного стовпа


Самоконтроль при виконанні завдання. Перевірка вертикальності кутів стовпа. Перевірка відхилень висоти горизонтальних швів.


Перевірка відхилень розміру стовпа.Підведення підсумків майстром виробничого навчання та викладачем спец дисциплін.


Останнє оновлення на Понеділок, 22 грудня 2014, 15:52
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.