• Registration
Урок виробничого навчання "Лудіння. Інструмент, флюси, припої, їх застосування" PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 грудня 2014, 13:25

10 грудня 2014 був проведений відкритий урок виробничого навчання в групі Е-12 на тему «Лудіння. Інструмент, флюси, припої, їх застосування» майстром виробничого навчання Скапою Тетяною Олександрівною

Під час уроку учні навчилися  виконувати лудіння, комплексно застосовуючи знання,. отримані на уроках теоретичної підготовки з таких предметів: спецтехнологія, фізика, матеріалознавство, охорона праці.

Протягом уроку спостерігалася висока активність учнів, адже тема уроку для них не була новою, поняття «лудіння», «паяння», «флюс», та  «припій» їм добре відомі з уроків спецтехнології. Пояснення нового матеріалу супроводжувалося бесідою з роз’ясненнями та особистим показом майстра виробничого навчання.

Послідовність виконання вправ та інструктивні вказівки щодо їх виконання містилися в мультимедійних інструкційних картках, які були виведені на екран за допомогою проектора.

На уроці були присутні голова методичної комісії, методист, викладачі та майстри виробничого навчання. Всі присутні відзначили, що урок досяг мети, адже під час узагальнення та систематизації знань та  умінь учень вдало виконав репродуктивне відтворення нових прийомів, показаних майстром виробничого навчання.

Останнє оновлення на Понеділок, 19 січня 2015, 18:34
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.