• Registration
Відкритий урок з електротехніки PDF Друк e-mail
Написав Володимир Жосан   
Четвер, 04 грудня 2014, 15:19

26.11.2014 р. викладачем професійно-технічної підготовки Володимиром Жосаном проведено відкритий урок електротехніки на тему «Будова та принцип роботи вимірювальних приладів магнітоелектричної та електромагнітної систем» з учнями групи Е-11, що навчаються за спеціальністю  «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Дана тема була обрана невипадково тому, що для майбутнього кваліфікованого робітника дуже важливо вміти правильно обирати і правильно користуватися вимірювальними засобами як під час теоретичного навчання на лабораторних роботах, так і на уроках виробничого навчання.

На уроці продемонстровано доцільність використання засобів візуалізації навчання з метою мотивації учнів до опанування обраною професією. Використання бліц – опитування, відображеного на екрані за допомогою проектора,   на початку уроку дозволило ефективно відновити у пам’яті учнів матеріал попереднього уроку. Для пояснення нового навчального матеріалу викладач скористався мультимедійними засобами, що дозволило краще розкрити основні питання будови та принципу дії вимірювальних приладів магнітоелектричної та електромагнітної систем. Під час уроку, в рамках випереджального завдання, учнем Владиславом Мізіним продемонстровано презентацію «Вимірювальні прилади», що сприяло більш якісному сприйняттю і засвоєнню матеріалу учнями.

В цілому навчальна і методична мета уроку була досягнена.

Останнє оновлення на Понеділок, 19 січня 2015, 18:35
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.