• Registration
Кохання з подарунками PDF Друк e-mail
Написав Катерина Шаповал   
П'ятниця, 31 жовтня 2014, 00:00

В рамках тижня профілактики захворювань, що передаються статевими шляхами відбулися зустрічі з дівчатами 29.10.2014 та юнаками 30.10.2014 Вищого професійного училища № 7  з лікарем шкір-венерологічного диспансеру Левченко Олександром Федоровичем.

«Любов - чарівна країна, лише тільки в ній буває щастя». Закоханим, як відомо, протегує прекрасна з богинь, богиня любові, Венера.

На жаль, тепер закоханим нерідко супроводжують і венеричні захворювання.

Невиліковним і тривало присутні в організмі захворювання, що передаються

статевим шляхом здатні викликати ускладнення: чоловіче і жіноче безпліддяпростатит, запальні захворювання матки і придатків, епідидимітновоутворення статевих органів.

Набагато легше бути уважніше і відповідальніше до себе, своїм коханим і близьким. Попередити помилки набагато простіше, ніж вилікувати. Але іноді помилки бувають фатальними.

Будьте обережні, бережіть своє здоров'я і не ризикуйте. Безвідповідальність вдарить не тільки вам по кишені а й по здоров'ю.

Існує декілька простих правил і порад, як знизити ризик і навіть уникнути ризику зараження статевими інфекціями, про яких потрібно подумати ДО статевого акту:

  • Утриматися від «випадкових» зв'язків. Ніхто не дасть гарантії, що навіть самі «пристойні» чоловіки і жінки - здорові. Ані зовнішній вигляд людини, ні рівень його освіти, ні соціальний статус та сімейний стан - НІЩО не може говорити про наявність або відсутність у нього венеричних захворювань. При цьому сама людина може бути повністю впевнений, що здоровий, і абсолютно не підозрювати про те, що хворий. Більшість же венеричних хвороб часто протікають безсимптомно.
  • Найнебезпечніші види сексу - це вагінальний або анальний статевий контакт без презерватива.
  • Використовувати презерватив. Презерватив - класичне засіб профілактики захворюваннь, що передаються статевим шляхом. Проте ефективність презерватива як засобу профілактики венеричних інфекцій - не 100%. Зовсім не рідкість випадки зісковзування презерватива. Тому перед використанням обов'язково прочитайте інструкцію.

Підводячи підсумок всьому сказаному, підкреслюємо: абсолютно необхідно використовувати презерватив при нетривалих відносинах. Між тим, для регулярного статевого життя презерватив мало підходить: за спостереженнями венерологів, якщо один партнер хворий, навіть в презервативі рано чи пізно інфекція стає «загальної».

Якщо ви впевнені, що постійне використання презерватива вирішить відразу і всі проблеми з венеричними захворюваннями, на жаль, це не завжди так.

  • Уникайте будь-яких статевих контактів з людьми, які відносяться до групи ризику інфікування ЗАХВОРЮВАННЯ, ЩО ПЕРЕДАЮТЬСЯ СТАТЕВИМ ШЛЯХОМ.

Так, використовувати презерватив потрібно обов'язково, якщо ваш потенційний сексуальний партнер «контактує» з кров'ю. Це медсестри, лаборанти, працівники лабораторій, лікарі (стоматологи - теж лікарі), люди, які піддавалися переливання крові, очищенню крові за допомогою штучної нирки (гемодіаліз для хворих з нирковою недостатністю) і т. д.

До групи ризику ви самі можете віднести будь-якої людини, який не викликає у вас довіри. Навіть якщо він / вона пред'являють вам результати обстежень на інфекції: деякі дуже небезпечні інфекції, зокрема, гепатит і ВІЛ, можуть бути присутніми в організмі людини і не визначатися лабораторними методами діагностики.

  • Обов'язково дотримуватися правил особистої гігієни в інтимному житті. Вимагати того ж від вашого партнера.
  • Ніколи і ні за яких обставин не користуватися чужими предметами особистої гігієни. До предметів особистої гігієни відносяться рушники, мочалки, нижня білизна, тапочки, гребінця і т. д.
  • Змінити своє статеву поведінку на безпечну. Обмежити кількість статевих партнерів.

Однак виконати всі ці рекомендації при спілкуванні з реальним, живою людиною - нереально. Тому презерватив, є на сьогодні найкращим способом захисту від венеричних захворювань. Тим не менш, він не забезпечує безпеку на всі 100%. Презерватив - не панацея! Використовуючи його, ви зменшуєте, але не виключаєте можливість зараження!

Так як же можна гарантовано уникнути зараження ЗАХВОРЮВАННЯ, ЩО ПЕРЕДАЮТЬСЯ СТАТЕВИМ ШЛЯХОМ? Про це вам ніхто не скаже. Найефективнішим засобом, на жаль, до цих пір залишається повне утримання від сексу - абстиненція.

Будь-який вид статевого життя більш-менш пов'язаний з ризиком зараження захворюваннями, що передаються статевим шляхом. Напевно, так і влаштована природа, що убезпечити себе на 100% ми ніколи не зможемо, що б ми не робили. Однак знизити ймовірність зараження - і вельми істотно - реально. Це - ваш постійний партнер, якому ви грунтовно довіряєте, і регулярне статеве життя з ним.  Дуже часто нам нагадують, що до стоматолога потрібно звертатися кожні півроку. Це ж рекомендація відноситься і до відвідування уролога / гінеколога. Нехай лікар подивиться на ваше абсолютне здоров'я свіжим і професійним поглядом. Тільки ці заходи в поєднанні з вашим грамотним поведінкою убережуть вас від інфікування.  Киньте палити - куріння серйозно підриває імунну систему.

Останнє оновлення на Середа, 27 січня 2016, 12:47
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2019. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід