• Registration
Чому я прийшов навчатися у ВПУ №7? PDF Друк e-mail
Написав Микола Криворучко   
Вівторок, 01 квітня 2014, 12:26

Одним з найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, - одна з умов відчуття життєвої повноцінності.

Вибір навчального закладу, а згодом професії, значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини. Тут не можна покладатися на випадковість, квапитися. Необхідне найсерйозніше ставлення до цієї проблеми як батьків, так і дітей.

Я завжди серйозно замислювався про своє майбутнє, у тому числі про майбутню професію. Коли закінчив 9-й клас, постало питання: а що далі? Який шлях обрати?

Ще з дитинства я любив щось майструвати, винаходити, працюючи водночас і руками, і головою. Саме тому свою майбутню професію пов′язував з такою працею, відповідальною і корисною, як для мого особистого розвитку, так і для суспільства в цілому.

Про ВПУ №7 моя сім′я чула тільки позитивні відгуки, кілька наших знайомих навчалися тут. Усі вони серйозні, працьовиті, цілеспрямовані молоді люди, котрі знають, чого хочуть від життя.

А побувавши на «Дні відкритих дверей» у цьому навчальному закладі, у мене не лишилося жодних сумнівів – це мій шлях. Спеціальність, яку я обрав −  «Верстатник широкого профілю», вважаю перспективною та корисною. Думаю, вона стане у пригоді, як би не повернулося моє життя.

Жодного разу за період навчання я не пошкодував про свій вибір. Уважні, досвідчені, креативні педагоги; просторі, сучасно обладнані аудиторії, новітні технології і методи навчання – все це надає ВПУ №7. Отримання державної стипендії також не мала перевага. Звісно, хотілося б, щоб економічна ситуація в нашій країні була більш стабільною і дозволила розвиватися вітчизняній промисловості, піднімати з руїн заводи, а людям бути впевненими у завтрашньому дні, мати робочі місця і отримувати гідну заробітну плату. Для цього кожен з нас, молодих, повинен прикласти певні зусилля.

Микола Криворучко, учень групи Н-21.

 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.