• Registration
Професійна компетентність PDF Друк e-mail
Написав Ольга Бурма   
Середа, 26 березня 2014, 14:36

НАВЧАЮЧИ НАВЧАЮСЯ

У 2014 році пройдено навчання за програмою «Інтел - навчання для майбутнього», де було отримано знання та вміння щодо створення проектів, презентацій, що базуються на навчальних потребах учнів, за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). Сьогодні ми розуміємо, що самоосвіта - це запорука успіху. Як казав американський письменник та бізнесмен Джим Рон: «Формальна освіта допоможе вам вижити. Самоосвіта призведе вас до успіху», тому ведеться робота щодо організації власної самоосвіти: відвідування семінарів, тренінгів та навчання в Українському інституті Позитивної крос – культурної психотерапії та менеджменту.

Навчання відбувається за Стразбурзькою та Лісабонською моделями професійного навчання дорослих. Зміст навчання передбачає теорію, методику, особистий досвід, практику з супервізією та інтервізією. За формами навчання реалізується в трьох модальностях: формальній освіті (навчальні модулі), неформальній освіті (інтервізійні групи, семінари, конференції, самоосвіта) та особистий досвід поза модулями.

Після закінчення навчання у 2014 році, видаються сертифікати «Консультант з Позитивної психотерапії», кваліфікаційний міжнародний сертифікат «Basic Consultant» (Вісбаден, Німеччина), державний сертифікат про підвищення кваліфікації УНМЦ ППІСР АПН України.

У 2014 році було отримано сертифікат «Основи консультування в руслі Позітум - підходу».

У 2012 році - учасник обласного науково-практичного семінару на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського «Про особливості психологічного супроводу та впровадження інклюзивної освіти у 2012-2013н.р.», що дало змогу ознайомитися

з інструментами соціальної та духовної реабілітації, спеціального навчання, адаптації та інтеграції в суспільство молоді з обмеженими фізичними можливостями.

У 2012 році – учасник обласного науково-практичного семінару «Про співпрацю між практичними психологами навчальних закладів та надання психолого- медико-педагогічної консультації» на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського. Цікаво було ознайомитись з досвідом роботи Латипова Р. В., методиста обласного центру практичної психології і соціальної роботи, який презентував інноваційні можливості інформаційно-комунікаційної взаємодії між працівниками психологічної служби області, прокоментував програмне забезпечення щодо оформлення статистичних звітів працівників.

У 2012 році - учасник семінару-наради на базі ПОІППО «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в навчальному закладі».

14-15 листопада 2012 року - учасник обласного науково-практичного семінару для практичних психологів професійно-технічних навчальних закладів на базі ПІППО «Організація роботи практичного психолога щодо профілактики явищ жорстокості і насильства в учнівському середовищі».

Протягом семінару було проаналізовано соціально-психологічні причини жорстокості та насилля в учнівському середовищі, презентовано нові проекти Всеукраїнської громадської організації «Жіночий консорціум України» та «Operation Respect Ukraine» («Повага дією України»), яка реалізується за участі волонтерів Корпусу Миру США, Всеукраїнської асоціації молодіжного співробітництва «Альтернатива-В» за підтримки Посольства США в Україні з 2010 року щодо організації безпечного освітнього середовища. Учасники семінару ознайомились із новими підходами формування соціальних навичок як способу роботи з проявами агресії в учнівському середовищі. Обговорено шляхи раннього виявлення дітей, які потерпають від сімейного насилля, виокремлено зони відповідальності та налагоджено співпрацю різних фахівців, відділів, служб, організацій з метою надання конкретної допомоги сім’ям, які потрапили у скрутне становище.

Другий день семінару (15 листопада 2012 року) продовжився на базі Полтавського кооперативного технікуму, де відбулися тренінги «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства у навчальному закладі» (тренер Муліка Катерина Миколаївна, завідувач центру практичної психології та соціальної роботи ПОІППО) та «Не смійся з мене» (тренер Васильченко Олена Володимирівна).

16 травня 2013 року на базі ПОІППО – круглий стіл «Про єдині вимоги до планування та ведення документації працівників психологічної служби», де ознайомились з новими документами МОН України, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації щодо планування діяльності та звітності психологічної служби системи освіти.

У 2013 році - учасник семінару - практикуму «Психологічні аспекти формування репродуктивного здоров’я» на базі Кременчуцького медичного коледжу, де було ознайомлено з кращим досвідом роботи психологічної служби щодо мультидисциплінарного підходу при формуванні репродуктивного здоров’я молоді. Обговорили механізми співпраці між системою освіти, центрами планування сім’ї, центрами інформаційної підтримки молодих батьків та виконання Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року.

У 2013 році – учасник інструктивно-методичної наради на базі ПОІППО «Про особливості діяльності психологічної служби у 2013 – 2014 н. р.». У рамках наради підбито підсумки діяльності психологічної служби Полтавської області за 2012-2013 навчальний рік та винесено на обговорення проект стратегії розвитку психологічної служби системи освіти України до 2017 року.

13 листопада 2013 року - учасник обласного науково-практичного семінару «Корекційно - реабілітаційні заходи в умовах навчального закладу: форми, методи, напрямки», який відбувся на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського. У рамках семінару проінформовано про особливості діяльності Полтавського міського центру соціальної реабілітації, Центру розвитку дітей раннього віку при відділенні інтенсивного виходжування новонароджених при Полтавській обласній клінічній лікарні, Полтавського реабілітаційного центру та Кіровоградського інституту розвитку людини. Учасники семінару обговорили форми, методи та напрямки корекційно - реабілітаційних заходів в умовах навчального закладу.

 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.