• Registration
Наказ про узагальнення досвіду PDF Друк e-mail
Написав Юлія Хайчіна   
Понеділок, 15 жовтня 2012, 21:40

«Про узагальнення досвіду» (11.10.12.)

З метою узагальнення досвіду роботи колективу ВПУ №7 щодо використання інформацйно - комунікаційних технологій в навчально-виробничому, навчально-виховному процесі, призначити відповідальних за збір і узагальнення інформації та авторських презентацій, відеоматеріалів тощо

НАКАЗУЮ

1. Головам методичних комісій створити творчі групи, до яких входять педагогічні працівники, відповідальні за виконання поставленого завдання, у складі:

1.1. ЦМК «Гуманітарна та соціально-економічна підготовка», голова ЦМК Рябич Л.М.

1.1.1. Українська мова та література – викладач Титар Л.С.

1.1.2. Світова література, художня культура  - викладач Ковальова Т.М.

1.1.3. Філософія, основи філософських знань, людина і світ – викладач Бажан-Пушкіна Ю.П.

1.1.4. Іноземна мова – викладач Чепурна А.І.

1.1.5. Історія України, всесвітня історія, правознавство – викладач Ступка М.І.

1.1.6. Географія – викладач Коломієць Л.А.

1.1.7. Етика – викладач Свєтлова Л.О.

1.1.8. Позаурочні заходи фахового (предметного) напрямку – викладач Музафарова С.С.

1.1.9. Позаурочні заходи виховного та пізнавального напрямку – викладач Деменко М.О.

1.2. ЦМК «Природничо-математична підготовка» - голова ЦМК Титар О.В.

1.2.1. Біологія, екологія, хімія – викладач Токшелукова Л.С.

1.2.2. Астрономія, фізика – викладач Кривенко Н.А.

1.2.3. Математика – викладач Ричка Г.Т.

1.2.4. Позаурочні заходи фахового напрямку – викладач Пугач Н.І.

1.2.5. Позаурочні заходи виховного та пізнавального напрямку – викладач Титар О.В.

1.3. ВЦМК «Оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» - голова ВЦМК Єфремова О.Л.

1.3.1. Економіка, основи галузевої економіки, менеджмент (інші предмети економічного напрямку)– викладач Христич О.В.

1.3.2. Бух.облік, фінанси і кредит – викладач Люта Ю.А.

1.3.3. Інформатика, інформаційні технології – викладач Новікова Т.М.

1.3.4. Спецтехнологія – викладач Єфремова О.Л.

1.3.5. Виробниче навчання – майстер в/н Ченакал С.Г.

1.3.6. Позаурочні заходи фахового напрямку – майстер в/н Девятисильна І.О.

1.3.7. Позаурочні заходи виховного та пізнавального напрямку – майстер в/н Забокова О.М.

1.4. ВЦМК «Електротехніка та електромеханіка» - голова ВЦМК Кисельов Ю.Ю.

1.4.1. Охорона праці, безпека життєдіяльності – викладачі Хайчіна Ю.М., Пінчук Г.Г.

1.4.2. Електротехніка – викладач Жосан В.О.

1.4.3. Спецтехнологія – викладач Мазур В.І.

1.4.4. Інші предмети та дисципліни електротехнічного напрямку – Кисельов Ю.Ю.

1.4.5. Виробниче навчання – майстер в/н Деревянко В.Л.

1.4.6. Позаурочні заходи фахового напрямку – майстер в/н Москалець І.І.

4.7. Позаурочні заходи виховного та пізнавального напрямку – майстер в/н Харитонов А.В.

1.5. ВЦМК «Машинобудування та матеріалообробка» - голова ВЦМК Кривенко О.М.

1.5.1. Креслення та суміжні предмети і дисципліни – викладач Волошина Г.Є.

1.5.2. Інженерна та комп’ютерна графіка, технологія машинобудування та суміжні предмети – викладач Кривенко О.М.

1.5.3. Спецтехнологія – викладач Кривенко О.М.

1.5.4. Допуски та тех. вимірювання, матеріалознавство, стандартизація та суміжні предмети – викладач Іжевський І.А.

1.5.5. Виробниче навчання – майстер в/н Осетров Д.В.

1.5.6. Позаурочні заходи фахового напрямку – викладач Пінчук Г.Г., майстер в/н Пороннік О.В.

1.5.7. Позаурочні заходи виховного та пізнавального напрямку – майстер в/н Комерзан Л.Б., Пороннік О.В.

1.6. ВЦМК «Будівельна галузь» - голова ВЦМК Петренко В.М.

1.6.1. Спецтехнологія (всі професії) – викладач Петренко В.М.

1.6.2. Виробниче навчання:

ü     «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр» - майстер в/н Малішевська М.Ф.

ü     «Муляр» - майстер в/н Шевченко І.П.

ü     «Столяр будівельний» - викладач Петренко В.М.

1.6.3. Позаурочні заходи фахового напрямку – майстер в/н Малішевська М.Ф.

1.6.4. Позаурочні заходи виховного та пізнавального напрямку – викладач Петренко В.М.

1.7. ВЦМК «Зварювальне виробництво» - голова ВЦМК Кабаченко І.Г.

1.7.1. Спецтехнологія – викладач Кабаченко І.Г.

1.7.2. Виробниче навчання – майстер в/н Шаповал К.О.

1.7.3. Позаурочні заходи фахового напрямку – майстер в/н Шаповал К.О.

1.7.4. Позаурочні заходи виховного та пізнавального напрямку – майстер в/н Шаповал К.О.

1.8. МК «Виховна робота» - голова МК Коломієць Л.А.

1.8.1. Фізична культура, правила дорожнього руху, захист Вітчизни – викладач Коломієць Л.А.

1.8.2. Позаурочні заходи, організовані бібліотекою – бібліотекар Слюсаренко О.Г.

2. Методистам ВПУ №7 розробити форми та вимоги до подання матеріалів, довести до відома голів методичних комісій.

3. Головам методичних комісій організувати роботу членів творчих груп щодо збору інформації, узагальнення, систематизації та подання матеріалів до методичної служби (провести роз’яснювальну роботу, скласти власний графік контролю за виконанням завдання).

4. Головам методичних комісій зібрати картки впровадження ІКТ до 17 жовтня 2012 року, перевірити правильність виконання завдання та подати до методичної служби ВПУ №7 у друкованому та електронному вигляді 19 жовтня 2012 року.

5. Головам методичних комісій оформлені на диск матеріали зібрати у відповідальних осіб до 26 жовтня 2012 року, перевірити правильність виконання завдання та подати на дисках у відповідності до вимог методичної служби методисту Хайчіній Ю.М. до 30 жовтня 2012р.

6. Педагогічним працівникам ВПУ №7 всебічно сприяти та допомагати відповідальним особам у виконанні завдання.

7. Методистам за результатам роботи скласти протокол.

8. У разі невиконання наказу, порушення термінів виконання на порушників виконавчої дисципліни накласти адміністративне стягнення.

9. Педагогічних працівників, ознайомити з наказом під підпис.

10. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників директора з НМР, НВР, НР, ВР.

 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2019. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід