• Registration
Адміністрація ВПУ-7 PDF Друк e-mail
Написав Валентин Костенко   
Понеділок, 16 січня 2012, 14:31

Адміністрація ВПУ-7

Несен Микола Григорович – директор Вищого професійного училища № 7.

Освіта – вища: Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка, спеціальність «Загальнотехнічні дисципліни та праця»; Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти за спеціальністю «Управління навчальним закладом». Працює в училищі з 1981 року: спочатку майстром виробничого навчання, потім – старшим майстром, заступником директора з навчально-виробничої роботи, з вересня 2005 року на посаді директора ВПУ № 7. Неодноразово нагороджувався Почесними Грамотами Міністерства освіти і науки, Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради. Нагороджений нагрудними знаками «Відмінник освіти України», «А.С. Макаренко», Почесним знаком федерації профспілок України «За розвиток соціального партнерства». Є членом обласної міжгалузевої ради з професійно-технічної освіти; членом ради Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти України.

Нагороджений дипломом та нагрудним знаком лауреата щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам  загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів (2013р.).

Присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України» за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм. Указ Президента України від 04 жовтня 2015року №567.

Яцина Микола Миколайович – заступник директора з навчально-методичної роботи.

Викладач - «спеціаліст вищої категорії».

Освіта – вища. Спеціальність за дипломом – «Колесні та гусеничні транспортні засоби», кваліфікація наукового фахівця з автомобілебудування.

Науковий ступінь - кандидат технічних наук із спеціальності «Машинознавство».


Мазур Вероніка Григорівна – заступник директора з навчально-виробничої роботи.

Освіта – вища: Кременчуцький державний політехнічний університет, спеціальність «Системи управління і автоматики»; Державний вищий навчальний заклад "Університет менеджменту освіти" НАПН України, спеціальність "Управління навчальним закладом". Працює в училищі з 2002 року: спочатку майстром виробничого навчання, потім заступником директора з навчально-виробничої роботи. Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, нагрудним знаком «Відмінник освіти України»


Рашевська Лариса Вікторівна – заступник директора з навчальної роботи.

Освіта – вища, Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка, спеціальність «Українська мова та література». Працює в училищі з 1990 року: спочатку викладачем, а нині – на посаді заступника директора з навчальної роботи. Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, нагрудним знаком «Відмінник освіти України».


Манілова Тетяна Володимирівна – заступник директора з навчально-виховної роботи.

Освіта – вища, Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського, спеціальність "Економіка підприємства". Працює в училищі з 2006 року: спочатку майстром виробничого навчання, а з 2018 року -  на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи.
Попов Олександр Миколайович – старший майстер.

Освіта – вища, Українська інженерно-педагогічна академія, спеціальність: «Технологія та устаткування зварювання». Працює в училищі з 2008 року: спочатку на посаді майстра виробничого навчання, а з 2017 року – на посаді старшого майстра. Як майстер виробничого навчання має педагогічне звання «Майстер виробничого навчання І категорії».

 


 

Останнє оновлення на Четвер, 28 січня 2021, 23:59
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2021. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.