• Registration
Адміністрація ВПУ-7 PDF Друк e-mail
Написав Валентин Костенко   
Понеділок, 16 січня 2012, 14:31

Адміністрація ВПУ-7

Несен Микола Григорович – директор Вищого професійного училища № 7.

Освіта – вища: Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка, спеціальність «Загальнотехнічні дисципліни та праця»; Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти за спеціальністю «Управління навчальним закладом». Працює в училищі з 1981 року: спочатку майстром виробничого навчання, потім – старшим майстром, заступником директора з навчально-виробничої роботи, з вересня 2005 року на посаді директора ВПУ № 7. Неодноразово нагороджувався Почесними Грамотами Міністерства освіти і науки, Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради. Нагороджений нагрудними знаками «Відмінник освіти України», «А.С. Макаренко», Почесним знаком федерації профспілок України «За розвиток соціального партнерства». Є членом обласної міжгалузевої ради з професійно-технічної освіти; членом ради Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти України.

Нагороджений дипломом та нагрудним знаком лауреата щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам  загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів (2013р.).

Присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України» за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм. Указ Президента України від 04 жовтня 2015року №567.

Сюсюрченко Павло Григорович – заступник директора з навчально-методичної роботи, Заслужений працівник народної освіти України.

Освіта –вища, Український заочний політехнічний інститут, спеціальність: «Технологія машинобудування, металоріжучі верстати та інструмент». Працює в училищі з 1979 року. В період з 1979 року по вересень 2005 року працював на посаді директора ВПУ № 7, нині –заступник директора з навчально-методичної роботи. Нагороджений орденом «Знак пошани»; медалями «За трудову доблесть» та «Ветеран праці»; нагрудними знаками «Відмінник профтехосвіти», «Відмінник народної освіти УРСР», «За заслуги в розвитку системи профтехосвіти».

Мазур Вероніка Григорівна – заступник директора з навчально-виробничої роботи.

Освіта – вища: Кременчуцький державний політехнічний університет, спеціальність «Системи управління і автоматики»; Державний вищий навчальний заклад "Університет менеджменту освіти" НАПН України, спеціальність "Управління навчальним закладом". Працює в училищі з 2002 року: спочатку майстром виробничого навчання, потім заступником директора з навчально-виробничої роботи. Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, нагрудним знаком «Відмінник освіти України»


Рашевська Лариса Вікторівна – заступник директора з навчальної роботи.

Освіта – вища, Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка, спеціальність «Українська мова та література». Працює в училищі з 1990 року: спочатку викладачем, а нині – на посаді заступника директора з навчальної роботи. Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, нагрудним знаком «Відмінник освіти України».


Манілова Тетяна Володимирівна – заступник директора з навчально-виховної роботи.

Освіта – вища, Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського, спеціальність "Економіка підприємства". Працює в училищі з 2006 року: спочатку майстром виробничого навчання, а з 2018 року -  на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи.
Попов Олександр Миколайович – старший майстер.

Освіта – вища, Українська інженерно-педагогічна академія, спеціальність: «Технологія та устаткування зварювання». Працює в училищі з 2008 року: спочатку на посаді майстра виробничого навчання, а з 2017 року – на посаді старшого майстра. Як майстер виробничого навчання має педагогічне звання «Майстер виробничого навчання І категорії».

 

Попель Євгеній Єгорович - керівник фізичного виховання.

Освіта – вища, Львівский державний інститут фізичної культури, спеціальність: «Фізична культура і спорт». Працює в училищі з 1979 року на посаді викладача фізичної культури, а з червня 2001 року – на посаді керівника фізичного виховання. Нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

Останнє оновлення на Вівторок, 03 березня 2020, 11:07
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2021. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.