• Registration
Загальна інформація PDF Друк e-mail
Написав Валентин Костенко   
Вівторок, 13 вересня 2011, 16:51

Про нас


Професійно-технічне училище 7 було відкрито в 1979 році на базі Кременчуцького автомобільного заводу «КрАЗ». У 1992 році навчальний заклад було реорганізовано у вище професійне училище 7.


ВПУ-7 має два підрозділи - машинобудівне і будівельне, де навчаються учні по 24 робітничими професіями та 3 спеціальностями початкової вищої школи.

Сьогодні училище має потужну навчально-виробничу базу: 35 навчальних кабінетів, 8 лабораторій, 12 навчально-виробничих майстерень, 120 одиниць металорізального обладнання, а також висококваліфікований, творчий педагогічний колектив, який працює за інноваційними технологіями, що забезпечує підготовку 1100 учнів денної форми навчання.


Завдання педагогічного колективу


Педагогічний колектив училища створює систему навчання, яка б задовольняла кожного учня відповідно до його схильностями, інтересами і можливостями. Саме вчитель, а не комп'ютер є найважливішою складовою навчального процесу. Для ефективного використання комп'ютерів при навчанні вчитель повинен опанувати не лише теоретичні знання а й практичні навички. Для цього всі педагоги, починаючи з 2007 гола нав
чаються за програмою «Інтел ® Навчання для майбутнього."

Буклет на русском языке  Скачать файл (buklet_vpu2m_1.pdf)

Буклет на українській мові  Скачать файл (buklet_vpu2m_2.pdf)

Останнє оновлення на Субота, 25 квітня 2015, 10:30
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2017. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.