• Registration
Засідання педагогічної ради 26.04.11 PDF Друк e-mail
Написав Валентина Найдьон   
Четвер, 28 квітня 2011, 09:12

26 квітня у ВПУ-7 відбулася педагогічна рада училища, на якому було розглянуто питання про роботу колективу над вирішенням єдиної навчально-методичної проблеми "Особистісно орієнтоване навчання та виховання з використанням ІКТ - умова розвитку творчогопотенціалу учнів.

Перед колективом виступив директор училища Микола Несен та заступник директора з науково-методичної роботи Павло Сюсюрченко.

З творчими звітами-презентаціями про роботу методичних комісій виступили голови методичних комісій.

Олена Єфремова представила підсумки роботи членів комісії над проблемою: "Інформатизація навчального процесу, технічне та програмне забезпечення комп'ютеризованих уроків, як умова розвитку творчих здібностей учнів у системі особистісно-орієнтованого навчання.

У доповіді Оксани Костенко цікавими були результати педагогічних досліджень з напрямків "Переваги застосування ІКТ та ігрових моментів на етапі контролю знань учнів (О.В.Костенко); під час захисту дипломних робіт (Ю.О.Люта); при використанні тестового контролю в середовищі "My test".

Людмила Коломієць розповіла присутнім про творчий пошук та інноваційний підхід до виховання майбутнього робітника, висвітлила досягнення в роботі викладачів фізичного виховання та захисту Віітчизни.

Лариса Рябич поділилася досвідом запровадження проектної методики на уроках з предметів соціально-гуманітарної підготовки. Виступ підктіплено хорошими результатами учнів, що приймали участь у конкурсах різних рівнів.

Валентина Петренко у своїй дуже емоціональній доповіді наголосила на тому, що протягом 2010-2011 н.р. членами комісії було значно поповнено й удосконалено навчально-методичне забезпечення професій будівельної галузі, зокрема методичними рекомендаціями до виконання курсових, атестаційних та дипломних робіт.

Ольга Титар поділилася з колегами здобутками членів методичної комісії у розв'язанні проблеми "Творча співпраця викладачів та учнів у системі особистісно-орієнтованого навчання - умова формування конкуренто-спроможніх фахівців.

Олег Кривенко цікаво представив організацію роботи гуртка технічної творчості та школи передового досвіду з напрямку "Використання ігрових моментів на уроках виробничого навчання" (Керівник школи В.С.Шиманський).

Юрій кисельов продемонстрував діяльність методичної комісії у пріоритетному напрямку - роботі гуртків технічної творчості та удосконаленню теоретичних знань учнів шляхом виконання практичних робіт з предметів професійно-теоретичної підготовки у виробничих майстернях училища.

Галина Пінчук розповіла про реалізацію проблеми, над якою працює методична комісія "Формування професійної компетентності особистості через упровадження інноваційних та комп'ютерних технологій", а також про результативність роботи школи ППД "Проектна методика навчання - ефективна умова розвитку творчого потенціалу учнів.

 

Останнє оновлення на Середа, 28 листопада 2012, 20:59
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.