• Registration
Студент року 2018 PDF Друк e-mail
Написав Тетяна Манілова   
П'ятниця, 14 лютого 2020, 15:11

Студент року 2018

15  листопада 2018 року у Міському палаці культури о 18.00 відбудеться фінал творчого конкурсу «Студент року – 2018». Виступи були поділені на окремі категорії конкурсів: візитна картка, відеоробота, інстаграм та заключне привітання. Кременчуцьке вище професійне училище № 7 представляв команду з лідером з Ярославом Шмельовим, учнем пятого курсу.

Кожна із команд описувала свого лідера, допомагала йому якнайкраще презентувати плюси та особливості свого навчального закладу, показати сильні та оригінальні сторони всієї команди. Перемогу в конкурсі «Світлина з Instagram» за хештегом #kremenstudent2018 отримало ВПУ №7 за 56 тисяч лайків. В п'ятому конкурсі «Домашнє завдання» лідери команд показували свої таланти. Першим виступив молодий діджей Ярослав Шмєльов з ВПУ №7, талант якого відмітили члени журі, а саме Артем Ткаченко (Dj PROBASS) і Максим Кузьмінський (D.j.Maxi). Його треки підтримувалися незвичними танцями учасників команди. Ді-джейський сет Ярослав Шмельов, мав сильну хореографічну підтримку: і бальних, і сучасних, і брейк-дансових танців.

Судячи із заключних номерів, можна сміливо називати наших студентів та учнів далеко не аматорами – навіть у підході до організації своїх виступів. Дану студентську весну особливою назвали не один з членів журі.

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 лютого 2020, 15:14
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.