• Registration
Хореографічний гурток «Молодість» PDF Друк e-mail
Написав Тетяна Манілова   
П'ятниця, 14 лютого 2020, 15:10

Хореографічний гурток  «Молодість»

У Вищому професійному училище №7 існують різні гуртки. Так, зокрема є і хореографічні гуртки. Один з них має назву «Молодість» на чолі із керівником Прокоповою Катериною Валеріївною.

Гурток існує 4 роки. Кожного нового навчального року він поповнюється новими талантами із першого курсу. Протягом років поступово оновлюється костюми колективу, змінюються стилі танців.

Гурток бере участь у міських та обласних конкурсах, фестивалів та концертах, організовує та підтримує різні заходи які відбуваються в стінах нашого навчального закладу. Такі як, 1 вересня, День вчителя, День козацтва, міський конкурс «Студент року», Новий рік, відкриття та закриття Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності, 8 березня, огляд-конкурс самодіяльності серед ЗП(ПТ)О Полтавської області, міський фестиваль «Студентська весна», вручення дипломів учням ВПУ №7.

У творчому тандемі гурток співпрацює і з іншими гуртками училища.

Ми раді вас бачити кожного понеділка, середи та п’ятниці о 16:15 в актовій залі №2. Всі заняття гуртка безкоштовні. За додатковою інформацією звертайтеся до керівника гуртка у кабінет №34 (перший корпус) Прокопова Катерина Валеріївна.

 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.