• Registration
Рекомендації учням, які вирішили навчатись чи працювати за кордоном PDF Друк e-mail
Написав Ольга Д'яченко   
Четвер, 13 лютого 2020, 16:02

Рекомендації учням, які вирішили навчатись чи працювати за кордоном

Про що потрібно памʼятати?

Готуючись до виїзду за кордон, радимо ознайомитися з відомостями про країну, до якої Ви зібралися їхати, а саме:

-    чинним законодавством;

-     умовами перебування;

-     медичним обслуговуванням (особливо питаннями страхування життя і здоров’я від нещасних випадків під час подорожі і перебування в цій державі);

-     працевлаштування, навчання;

-     особливостями дорожнього руху (для водіїв);

-     календарем святкових та вихідних днів тощо.

З зазначеною інформацією Ви можете ознайомитися, зокрема, на веб-сторінці Міністерства закордонних справ України.

УВАГА! Громадянам, які виїжджають з метою працевлаштування, навчання, тощо, необхідно завчасно подбати про підготовку всіх необхідних для цього документів, про перелік яких можна довідатися на веб- сторінках дипустанов України в державах, до яких Ви маєте намір подорожувати, або по телефону (необхідні адреси та контактні телефони можете знайти на веб-сторінці МЗС України).

При виїзді за кордон рекомендуємо занотувати адреси та контактні телефони консульських установ України в країні, до якої Ви виїжджаєте, мати з собою копію паспорта громадянина України для виїзду за кордон та копію свідоцтва про народження, що у разі Вашого звернення до консульської установи з приводу втрати закордонного паспорта значно прискорить оформлення необхідних документів до повернення в Україну.

Для водіїв на випадок втрати документів незайвим буде зробити перед закордонною поїздкою копії: посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, картки міжнародного автомобільного страхування тощо. Зроблені копії радимо зберігати окремо від основних документів.
Громадянам України, які прибувають за кордон на постійне проживання або тимчасове перебування (тривалий, проте визначений період, з метою навчання, роботи за контрактом, стажування, довготермінового лікування тощо), рекомендуємо стати на постійний або тимчасовий консульський облік, оскільки це допоможе в подальшому:
-              знайти Вас у випадку розшуку членами Вашої родини в Україні;
-              передати Вам важливе повідомлення;
-              допомогти Вам у випадку надзвичайних подій в країні перебування (введення військового стану, землетрус, пожежа тощо);
-              значно спростить процедуру документування;
-              включити Вас до списків виборців та надати можливість брати участь у виборах та референдумах, що проходять в Україні.
У випадку погроз на Вашу адресу чи інших критичних ситуацій необхідно негайно інформувати про це консульських посадових осіб України. Повідомляйте зловмисників, що в разі Вашого неповернення у певні строки чи зникнення про це негайно стане відомо родичам, знайомим або консульським працівникам.
У разі затримання чи обмеження Вашої свободи у будь-якій формі Ви маєте право вимагати невідкладної зустрічі з консулом України.
УВАГА! Якщо Вам пропонують „привабливу” роботу за кордоном без належного оформлення відповідних документів (контракт, угода, дозвіл на роботу, робоча віза) є небезпека стати об’єктом уваги злочинців, які займаються торгівлею людьми.
Робота за кордоном обіцяє непоганий заробіток, проте має низку нюансів, які необхідно знати перед відправленням "за моря".
Запитайте себе, навіщо їдете? Перш ніж їхати за кордон, людина має визначитися, навіщо вона туди їде, які в неї цілі, потрібно чітко спланувати, де є можливість застосувати свої знання, навички, досвід, працю.
В Україні є студентські організації, які допомагають студентам знайти роботу за кордоном. І є рекрутингові компанії досить високого рівня, які можуть дати рекомендації та сприяти пошуку вакансій за кордоном для висококваліфікованих фахівців і управлінців. 
Тому, якщо говорити виключно про легальне працевлаштування, потрібно звертати особливу увагу на всі документи, які підписуєте. Потрібно звернути увагу і на юридичний бік роботи в країнах Європейського Союзу, тому що в них процес працевлаштування не є простим. Офіційний процес працевлаштування в міжнародні компанії може тривати досить довго, і потенційним співробітникам потрібно бути до цього готовими. Також треба звертати увагу на типи трудових договорів. У кожній країні є цілий набір різних видів контрактів. В Україні є договори на постійну роботу, є строкові, а є договори на виконання послуг. В інших країнах теж існують різні договори, що впливають і на оподаткування. Безстрокові контракти в принципі не використовуються за кордоном, на це потрібно і важливо звертати увагу. Якщо говорити про випробний термін, то в Україні це найчастіше три місяці, тоді як у європейських країнах цей термін може бути набагато більшим.
При звільненні в Україні необхідно попередити роботодавця за два тижні, в інших країнах такого терміну немає, він регулюється трудовим договором. 
Процес виплати заробітної плати зазвичай незначно відрізняється від звичного нам. Якщо в Україні прийнято виплачувати зарплату два рази на місяць, то в більшості інших країн тільки один раз, і в деяких з них - того місяця, що йде за відпрацьованим. Наприклад, в Польщі потрібно заплатити протягом останніх трьох днів місяця, а в Чехії - до середини наступного місяця.
Можливо, можна говорити про деяке упередження в країнах Європи щодо трудових мігрантів з України. Наші співгромадяни часто сприймаються як будівельні працівники або обслуговуючий персонал. У країнах Європейського Союзу гостро стоїть питання про рівноправність усіх співробітників компаній, аж до того, що люди, які займають однакову посаду в компанії, не можуть отримувати різну зарплату. Або ж у компаніях заборонено одним давати талони на обід, а іншим - не давати. Є, до речі, ціла низка країн, в яких, наприклад, талони на обід є обов`язковою складовою трудового договору на законодавчому рівні. Все, що стосується рівності, відіграє велику роль у європейських країнах і це, звичайно, позитивно впливає на роботу будь-яких іноземних громадян в компаніях, тому що в компаній немає можливості їх дискримінувати.
Відсутність знань про країну, умови перебування та працевлаштування в ній не повинні спонукати Вас довіряти свою долю сумнівним посередницьким структурам, які заробляють на „перепродажу” робочої сили закордонним замовникам.
Потрібно пам`ятати, що з моменту перетину кордону іноземної держави на людину поширюється дія законів цієї країни, які необхідно знати і дотримуватись, щоб не потрапляти в неприємні ситуації. Дуже добре, якщо людина, виїжджаючи за кордон, вже має контакти своїх потенційних роботодавців.
 
 
 
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.