• Registration
Година спілкування "16 днів проти насильства" PDF Друк e-mail
Написав Ольга Д'яченко   
Середа, 11 грудня 2019, 15:01

3 грудня 2019 року у Вищому професійному училищі № 7 відбулася виховна година із учнями першого курсу з провідним інспектором Крюківського районного відділу пробації Оксаною Моріною, начальником відділу правопросвітництва Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світланою Терещенко та практичним психологом ВПУ№7 Ольгою Д'яченко приурочена Всеукраїнському тижню права та акції «16 днів проти насильства».

 

В ході проведення виховної години учням було роз’яснено основні положення Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення та відповідальність неповнолітніх, так як злочинність неповнолітніх постійно привертає на себе увагу. На сьогодні це зумовлено тим, що неповнолітні завжди визнавалися злочинцями особливої категорії і становлять одну з найбільш кримінально уражених верств населення.

Даний захід був спрямований вихованню в учнів рівноправності, поваги до людської гідності та Батьківщини, зв’язку між правами та обов’язками шляхом формування знань, розвитку в учнів правової і громадянської компетентності, цінностей, умінь та навичок, досвіду захисту власної позиції.

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 13 лютого 2020, 09:51
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.