• Registration
Ласкаво запрошуємо до ВПУ-7 PDF Друк e-mail

 

 

Шановні відвідувачі,

щиро дякуємо, що Ви знайшли час відвідати сайт Вищого професійного училища № 7 м.Кременчука. Наше училище — це один із провідних і найпрестижніших професійно-технічних навчальних закладів Полтавського регіону.

У училищі створені всі необхідні умови для якісного навчального процесу й активної позаурочної роботи з учнями. Успішну роботу навчального закладу забезпечують: висококваліфікований склад викладачів та майстрів виробничого навчання, матеріально-технічна база (кабінети, лабораторії, комп'ютерні класи, навчально-виробничі майстерні, значний бібліотечний фонд тощо), відповідне навчально-методичне забезпечення та навчально-дослідницька робота учнів.

ВПУ-7 по праву пишається своїми випускниками. На нашу думку, саме рівень і місце працевлаштування випускників на виробництві, а також їхній професійний ріст є основними критеріями авторитетності й ефективності роботи нашого навчального закладу.

Особливостями Полтавського промислового регіону є високотехнологічний і інноваційний потенціал різних галузей промисловості (машинобудівної, металургійної, транспорту), багатство природних ресурсів та особливе географічне положення, що диктують необхідність розвитку системи підготовки високопрофесійних кадрів. Тому колектив нашого училища з оптимізмом дивиться в майбутнє.

Ми будемо дуже раді, якщо Ви переглянете наш сайт і свої пропозиції, зауваження або запитання надішлете електронною поштою. Наше училище відкрите для співробітництва з іншими навчальними закладами, в тому числі і закордонними.

Я вітаю майбутніх абітурієнтів училища та відвідувачів нашого сайту й сподіваюся, що ви знайдете для себе багато різноманітної й корисної інформації про діяльність нашого училища, відповіді на всі ваші питання і зробите правильний життєвий вибір.

З повагою, директор Микола Несен

Останнє оновлення на Понеділок, 16 березня 2020, 08:27
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2021. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.