• Registration
Відкриття навчально-практичного центру PDF Друк e-mail
Написав Вероніка Мазур   
Субота, 22 грудня 2018, 12:40

22 грудня 2018 року у Вищому професійному училищі №7 м. Кременчука Полтавської області відкрився і розпочав свою роботу навчально-практичний центр з професії «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах. Зварник».

 

 

На створення Центру з державного бюджету виділено 2,3 млн.грн. За рахунок цих коштів здійснено оновлення матеріально-технічної бази для навчально-виробничого процесу: придбано 5 зварювальних апаратів мультисистема: механізоване дугове зварювання плавким металевим електродом в захисних газах і ручне дугове зварювання покритими електродами, 5 зварювальних апаратів мультисистема: механізоване дугове зварювання плавким металевим електродом в захисних газах, ручне дугове зварювання покритими електродами і ручне дугове зварювання неплавким металевим електродом в інертних газах, 2 апарати плазмового різання, 3 компресори, 15 столів зварника, 2 шафи для просушки електродів, кромкосколюючий верстат для розробки кромок, фацетно-фрезерна машина тощо. Робочі місця обладнано зварювальним обладнанням, пристосуваннями, інструментом.

За позабюджетні надходження для забезпечення якісної роботи Центру придбано 2 зварювальних апарати фірми Фроніус та 1 – Кемпі.

Відкриттю Центру передувало проведення комплексу робіт, за рахунок коштів спеціального фонду, які були направлені на підготовку приміщень в яких встановлено вищезазначене обладнання, а саме: виконано опоряджувальні роботи; здійснено заміну вікон та вхідних дверей; реконструйована система вентиляції; замінено систему освітлення; змонтовано систему енергопостачання; встановлено сигналізацію. Також майстерні оснащені маркерною дошкою, плакатами з охорони праці та пожежної безпеки, стендами з інструкційними завданнями по спеціалізаціях та рівнях зварювання.

Навчально-практичний центр надасть велику можливість для майбутніх молодих кваліфікованих робітників здобути якісні знання, практичні навички у роботі з сучасними високоякісними матеріалами і обладнанням, опанувати новітні технології, бути конкурентоспроможними на ринку праці та відповідати вимогам сучасності.

 

На базі Центру здійснюватиметься стажування робітників підприємств з використанням технологічних інновацій, майстрів виробничого навчання та викладачів професійно-теоретичної підготовки навчальних закладів за напрямом зварювання, навчання незайнятого населення.

Останнє оновлення на Четвер, 20 лютого 2020, 19:10
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2021. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.