• Registration
"Insane byte`18": цікаво, корисно, весело PDF Друк e-mail
Написав Олександр Іванов   
Вівторок, 29 травня 2018, 18:29

 

26 травня група учнів нашого училища, які навчаються за професією "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення" у супроводі викладача Олександра Іванова відвідала найбільшу ІТ конференцію у Полтавській області "Insane byte`18", яка проходила на базі КрНУ ім. М.Остроградського. Під час конференції учні змогли послухати виступити фахівців-практиків, поспілкуватись з ними у вільний час та розважитись під час перерв, граючи у гру з нейроінтерфейсом (своєрідне регбі за допомогою думок). Також була можливість ознайомитися з компаніями, які працюють в ІТ галузі Кременчука.
За день учні змогли подивитись виступити 6 фахівців на обраному потоці конференції, які були присвячені об'єктно-орієнтованому програмуванню на JavaScript, GraphQL для JavaScript розробника, Web-based Graphics Library, Redux, шляхам пошуку прискорення роботи алгоритмів при обробці великих масивів даних, новій мові програмування Kotlin.
Необхідно відзначити високий рівень організації та проведення заходу, великою перевагою якого є запрошення в якості спікерів фахівців, що задіяні у реалізації комерційних проектів та ділились власним практичним досвідом зі слухачами.


 

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 вересня 2018, 17:06
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2019. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід