• Registration
Конкурси фахової майстерності з напрямку "Будівельна галузь" PDF Друк e-mail
Написав Марина Малішевська   
Понеділок, 04 грудня 2017, 09:35

 

 

28.11.2017р. відбувся конкурс фахової майстерності за професією «Штукатур».
Мета проведення конкурсу - вдосконалення знань, професійних умінь і навичок; розвиток творчої активності учнів, популяризація професії.
У конкурсі взяли участь кращі учні груп Ш1-16 (Жигарь Євгеній, Гребенюк Станіслав) та Ш1-15 (Адієнко Владислав, Лазарев Давид).
Спостереження за виконанням конкурсних завдань здійснюється членами журі, які встановлювали кількість балів за виконання теоретичних та практичних завдань, а також зниження балів за порушення.

 

Теоретичний тур, що складається з двох завдань і триватиме 1,5 астрономічної години (виконання 60 тестових завдань з предметів «Матеріалознавство», «Технологія штукатурних робіт», «Охорона праці», «Будівельне креслення» на ПК протягом однієї астрономічної години у бібліотеці Вищого професійного училища № 7, та виконання рахункового завдання).
Нанесення та формування фактури декоративної суміші «Барашек». Загальна площа 4 м2 (4 астрономічні години).


 

 

29.11.2017р. відбувся конкурс фахової майстерності за професією «Столяр».

Мета проведення конкурсу - виявлення обдарованих учнів, підвищення професійної майстерності та розвитку творчих здібностей, професійно-практичної підготовки і оволодіння навичками виконання трудових прийомів, постійного поповнення і поглиблення знань. У конкурсі взяли участь учні групи С1-15.

Спостереження за виконанням конкурсних завдань здійснюється членами журі, які встановлювали кількість балів за виконання теоретичних та практичних завдань, а також зниження балів за порушення.

Теоретична частина конкурсу передбачала теоретичних завдань з предметів «Технологія столярних робіт», «Охорона праці», «Матеріалознавство».

Практична частина конкурсу відповідала рівню кваліфікації «Столяр 3-го розряду» і передбачала виготовлення виробів з деревини.


30.11.2017р. у ВПУ №7, в рамках проведення Тижня будівельних професій, відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів групи М1-16 з професії «Муляр». Мета заходу - виявлення обдарованих учнів, підвищення рівня професійної майстерності та розвитку творчих здібностей.

Спостереження за виконанням конкурсних завдань здійснювалось членами журі, які провели оцінку якості за виконання теоретичних та практичних завдань.

Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини.

Теоретична частина конкурсу передбачала виконання теоретичних завдань з предметів «Технологія кам’яних робіт», «Охорона праці», «Матеріалознавство».

Практична частина конкурсу відповідала рівню кваліфікації «Муляр 4-го розряду».

Практичний етап проводився в майстерні і складався з завдання: кладка стовпів перерізом 1,5х1,5 цеглини за трирядною системою перев’язки швів.

Останнє оновлення на Вівторок, 06 березня 2018, 13:09
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2021. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.