• Registration
Відкриття тижня будівельних професій PDF Друк e-mail
Написав Марина Малішевська   
Четвер, 30 листопада 2017, 11:24

 

З метою створення зацікавленості учнів до навчальної діяльності та їх позитивних емоцій, розвитку необхідності постійного самовдосконалення і самоосвіти, виховання творчого ставлення до праці і навчання в училищі з 27.11.17 по 04.12.17р. проводиться Тиждень будівельних професій.
Тиждень будівельних професій розпочався з виставки стіннівок, які підготували учні, що навчаються будівельним професіям. Виставка проводилась за темою «Я і моя професія». Учні – будівельники підготували газети, в яких висвітлювалося: новітні технології в будівельній промисловості, різноманітність життя учнів в стінах училища.
27.11.2017р. у Вищому професійному училищі № 7 в актовій залі другого корпусу на відкритому позаурочному заході «Мрійте, прагніть, творіть» відбулося урочисте відкриття Тижня будівельних професій.
Захід проводила майстер виробничого навчання Малішевська Марина Федорівна. До актової зали на урочисте відкриття було запрошено учнів, що навчаються за будівельними професіями та інші гості.
Метою позаурочного заходу було: пробудження й розвиток в учнів стійкого інтересу до обраної професії, розширення й поглиблення знань про історичну цінність та практичне значення будівельних професій у житті суспільства.
На протязі всього заходу демонструвалися відеоролики, які розповідали про важливу роль будівельних професій в нашому житті.
З метою залучення учнів до активної участі в заході, пробудження цікавості до запропонованої інформації, розвитку творчих здібностей під час заходу проводилися розважальні ігри. Захід пройшов на високій емоційній ноті, що принесло задоволення як організаторам заходу, так і гостям.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 06 березня 2018, 13:09
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.