• Registration
FIRST LEGO League у ВПУ № 7 PDF Друк e-mail
Написав Олександр Іванов   
Середа, 11 жовтня 2017, 05:49
У цьому навчальному році наше училище долучилось до міжнародної програми FIRST LEGO League. Місія програми полягає у тому, аби показати учням та педагогам: світ науки та технологій є неймовірно цікавим та захоплюючим! Міжнародна програма складена таким чином, щоб учні могли весело навчатись, отримуючи задоволення під час занять наукою та технікою.
ВПУ № 7 стало одним з навчальних закладів (єдиним серед ПТНЗ), що отримали трирічний грант на реалізацію програми, який передбачає отримання конструктора, ігрових полів, ресурсних наборів LEGO.

Наші викладачі Токшелукова Людмила Сергіївна та Іванов Олександр Олександрович 3-4 жовтня 2017 року пройшли навчання за програмою FIRST LEGO League з конструювання та дизайну роботів, проектної діяльності та командо утворення, та стали сертифікованими тренерами.
З жовтня місяця в училищі на базі кабінету № 35 розпочинає свою роботу новостворений гурток конструювання, моделювання та програмування, учасники якого зможуть поринути в цікавий світ робототехніки разом з LEGO.
Останнє оновлення на Четвер, 16 листопада 2017, 13:21
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.