• Registration
«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ» У БІБЛІОТЕЦІ ВПУ № 7 PDF Друк e-mail
Написав Людмила Сипко   
Середа, 24 травня 2017, 13:31

«Європейський тиждень» у бібліотеці ВПУ № 7

Щоб рухатись вперед потрібно не лише любити Батьківщину, а й знати та поважати своїх сусідів. Ми живемо в унісон з Європою, мислимо по-європейськи, у нас спільні ідеали.

У третю суботу травня кожного року в Україні відзначають День Європи. Це прекрасна можливість дізнатися найцікавіше про Європейський Союз та його відносини з Україною, познайомитися з культурою європейських країн, зустрітися з цікавими людьми, обговорити питання сьогодення та отримати по-справжньому незабутні враження. Щорічне відзначення даного заходу в нашій державі було започатковано «…враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію…» згідно з Указом Президента України № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.

В 2017 році День Європи в Україні припадає на 20 травня.

З метою розширення знань з питань європейської інтеграції, отримання нової інформації про європейські країни в бібліотеці ВПУ № 7 проходить «Європейський тиждень». Протягом тижня наші користувачі за допомогою книжкової виставки побувають у літературному круїзі «Подорож літературною Європою», де, починаючи з України, можуть здійснити подорож за творами письменників до Польщі, Чехії, Німеччини, Франції, Іспанії та Італії.

Бібліотека також пропонує інформаційний дайжест «Короткі відомості про ЄС», де представлена історія святкування дня Європи та розширений перелік країн євросоюзу з їх символікою.

«Згода в різноманітті» - офіційний девіз Європейського Союзу. Це означає, що європейці єдині у спільній роботі на благо миру, процвітання, і що безліч різних культур, традицій та мов Європи є позитивним фактором для цього континенту.

 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2017. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.