• Registration
Книжкова виставка-інсталяція «КРАЇНА САКУРИ ТА СОНЦЯ» PDF Друк e-mail
Написав Катерина Прокопова   
Середа, 24 травня 2017, 10:12

Книжкова виставка-інсталяція «КРАЇНА САКУРИ ТА СОНЦЯ»

 

Написала Людмила Сипко

Японія – прекрасна і дивовижна країна. Любов до ритуалів і культ споглядання, властиві їй, породили масу цікавих і красивих японських звичаїв і традицій: чайна церемонія, створення парків каменів і символічних ландшафтів, милування природою, складання ікебани, орігамі та багато іншого.

Бібліотекарі ВПУ № 7 представили книжкову виставку-інсталяцію «Країна сакури та сонця», яка знайомить з японською культурою, з книгами японських авторів предметно, з використанням ікебани і відповідним оформленням.  (фото 1)

Найцікавіші книги, що представляють прекрасну, загадкову країну світанкового сонця, яка займає одну з найпередовіших позицій у світі, з її природою, звичаями, культурними традиціями і технологіями, можна вибирати для читання прямо з виставки. Така література сьогодні особливо актуальна, адже 2017 рік за рішенням Президента України Петра Порошенка, який своїм Указом № 1 від 11 січня 2017 року оголосив цей рік Роком Японії в Україні.

Цікаві факти про цю країну, її прапор та емблему Імператора Японії можна дізнатися з інформаційного стенду, де представлені також і малюнки наших учнів. (фото 2)

 

 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2017. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.