• Registration
Відкритий урок географії «США» PDF Друк e-mail
Написав Людмила Коломієць   
Неділя, 02 квітня 2017, 23:08

У рамках декади природничих наук у кабінеті географії відбувся відкритий урок географії «США». Учні групи Е-12 підготували проекти, з якими виступили у якості експертів, оскільки урок проведено як прес-конференцію. На прес-конференції були присутні «журналісти», які представляли 5 найбільш популярних у США часописів, а також «представники української діаспори».

Модератором прес-конференції була Коломієць Людмила Андріївна – викладач географії ВПУ №7 м. Кременчука.

У США відбулися президентські вибори. Україні важливо визначити, які перспективи її взаємовідносин із найвпливовішою країною світу.

Дональд Трамп сказав слова, які обрано епіграфом до уроку: «Мені здається, головна проблема США – це прагнення бути політкоректними». Викладач запропонувала учням подумати і наприкінці уроку висловити думку з питань:

- як вони розумієте слово політкоректність;

-  що на їх думку Трамп мав на увазі;

- чи дійсно політкоректність, а чи хоча б прагнення до неї, властиві США.

Для проходження акредитації учасникам прес-конференції запропоновано написати географічний диктант. Потім був виступ модератора прес-конференції із презентацією «Економіко-географічна характеристика США». А згодом  – виступи експертів із проектами:

  1. ЗМІ США.
  2. Оборона США.
  3. Правоохоронні органи США.
  4. Автомобілі у США.
  5. Дослідження космосу.
  6. Культура США.
  7. Спорт США.

Був ще виступ представника української діаспори із презентацією «Українці у США» та перегляд фрагменту відео ТВ передачі  «Вікно в Америку». Закінчився урок обговоренням ключового питання, бо прес-конференція є не тільки способом інформування, а ще й засобом декларування позиції. Політичне навантаження прес-конференції полягає у тому, що значення тут мають не лише відповіді на запитання, а й ухилення від відповідей, натяки, двозначні висловлювання. Учні вчилися виступати публічно, оскільки ніхто не знає, що його чекає, у якій царині доведеться працювати задля процвітання рідної України, для котрої США є стратегічним партнером у час протистояння російській агресії.

P.S. На колективній радіостанції ВПУ-7 UR4HYG кожен бажаючий учень може встановити радіозв'язок з радіоаматорами США використавши свої навички з предмету "Англійська мова". Так нещодавно начальником колективної аматорської радіостанції Валентином Костенком був встановлений зв'язок і отримана електронна QSL - карточка від радіоаматора із США.

Останнє оновлення на Четвер, 16 листопада 2017, 13:19
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.