• Registration
Незабутня Квітка Цісик PDF Друк e-mail
Написав Людмила Коломієць   
Неділя, 02 квітня 2017, 22:30

У кабінеті української мови для групи Н-11 класний керівник               Л.А. Коломієць провела відкриту виховну годину, присвячену талановитій американській співачці українського походження.

Народилася Квітка 4 квітня 1953 року в нью-йоркському районі Квінз у сім'ї Іванни (дівоче прізвище - Лев) та Володимира Цісиків - післявоєнних емігрантів із Західної України. Батько був скрипалем, тож і його діти - Марія та Квітка - отримали музичне виховання. 29 березня 1998 року в Нью-Йорку, не доживши 5 днів до свого 45-річчя, Квітка померла в оточенні родини.

Голос Квітки Цісик звучав у оперних та естрадних залах, рекламних роликах, але найширше визнання вона отримала як виконавиця українських народних пісень. Касети з її альбомами "Пісні України" та "Два кольори" поширювалися в Україні ще до проголошення незалежності. Квітка Цісик виконувала українські пісні найкраще, торкаючись струн серця слухачів у всьому світі. Ми повинні їй віддати данину пам’яті та любові. Тому учні, які виступали перед аудиторією, зробили короткий огляд життя та творчості співачки.

Епіграфом заходу стали слова Квітки Цісик: «Ця збірка пісень — бажання мого українського серця вплести радісні нотки в розпатлане життям полотно, на якому вишита доля нашого народу». Тому звучали фрагменти багатьох пісень, адже неможливо вибрати найкращі.

Поставивши учням запитання: "Чому успішна американська співачка вважала за необхідне записати українські пісні, які не принесли їй прибутку, а, навпаки, коштували родині чверть мільйона доларів?", класний керівник спонукала учнів до роздумів, що означає бути українцем.

Останнє оновлення на Четвер, 16 листопада 2017, 13:20
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.