• Registration
Захист фінальних проектів юних програмістів та веб-розробників за програмою «Technology Nation» PDF Друк e-mail
Написав Олександр Іванов   
Неділя, 26 березня 2017, 18:39

У ВПУ № 7 м.Кременчука відбувся захист фінальних проектів юних програмістів та веб-розробників за програмою «Technology Nation» від благодійного фонду «Brainbasket foundation».

 

Протягом 3 місяців 40 учнів ВПУ № 7 м.Кременчука безкоштовно проходили курс навчання «Foundations of programming» (based on Harvard CS50 course) за підтримки Благодійного фонду «Brainbasket foundation», який надавав організаційну, технічну та методичну підтримку на підставі укладеного між училищем та фондом меморандуму про співробітництво.


Під час навчання учні вивчали основи програмування мовою С++, Python, отримали базові навички з веб-розробки (HTML,CSS, JavaScript) та роботи з базами даних.

До фінальних проектів, які учні захищали для отримання сертифікату увійшли: розробки різноманітних сайтів, браузерних ігор, консольних та windows-додатків, моддінгів (додатків) до комп’ютерних ігор тощо.


Участь у проекті стала важливою ланкою у формуванні професійної компетентності учнів, що навчаються за професіями оператор з обробки інформації та програмного забезпечення і оператор комп’ютерного набору.

Останнє оновлення на Середа, 19 лютого 2020, 17:11
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.