• Registration
Кабінет-17-2 Англійської мови PDF Друк e-mail
Написав Chenakal Svetlana   
Вівторок, 24 січня 2017, 09:31

Сучасний кабінет англійської мови – важлива складова позитивного іміджу навчального закладу

Навчальний кабінет і його основні завдання

Завідувач кабінету Іванченко Світлана Сергіївна.

Кабінет іноземної мови – це навчально-методичний центр, що сприяє підвищенню ефективності навчально-виховного процесу відповідно до державних виховних і освітніх завдань в організаційній єдності з усією діяльністю освітнього закладу.

Головним завданням кабінету іноземної мови є організація освітньо-виховної, методичної, науково-пошукової роботи учнів, викладачів, узагальнення і поширення надбань педагогічного досвіду.

Кабінет іноземної мови відповідно до покладених на нього завдань сприяє:

• організації підвищення науково-методичного рівня викладачів, учнів;

• забезпеченню використання викладачами сучасних педагогічних засобів навчання (мультимедійних проекторів, електронних педагогічних засобів навчального призначення);

• забезпеченню проведення групових та індивідуальних консультацій;

• організації роботи учнів з ЄМП та узагальненню їх досвіду.

Оформлення навчального кабінету

Кабінет має 16 учнівських робочих місць та 1 робоче місце викладача, оснащене комп’ютерною технікою.

У кабінеті наявні навчально-методичні експозиції змінного та постійного характеру, є портрети відомих письменників, мова яких вивчається.

Для короткочасного експонування навчальних матеріалів кабінет оснащений змінними стендами «Корисно знати» і «Цікаво знати».

На змінних експозиційних стендах розміщуються матеріали до тем, рекомендації учням щодо вивчення програмного матеріалу, про додержання єдиного орфографічного режиму, пропонуються орієнтовні тестові завдання з усіх видів мовленнєвої діяльності, матеріали до зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови, державної підсумкової атестації. Матеріали експозиції змінюються при переході до вивчення нової теми. Забезпечення комп’ютерними технологіями надає можливість прослуховувати мовлення носіїв мови та зануритися у дивовижні подорожі та екскурсії до різних країн світу.

У кабінеті наявні 2 методичні шафи, в яких систематизовано КМЗ предмета, завдання для потемного контролю знань, посібники та довідники, підручники, додаткова фахова література, ЄМП учнів.

Банер з визначними місцями Лондона, макети каміну та Біг Бену створюють атмосферу занурення в англомовне середовище.

Отже, сучасність, комфорт, дух англомовного середовища та доступність інформації – головні складові для гармонійного розвитку та освіченості підростаючого покоління.

Останнє оновлення на Вівторок, 24 січня 2017, 11:13
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2021. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.