• Registration
Конкурс фахової майстерності «Майстер на всі руки» PDF Друк e-mail
Середа, 07 грудня 2016, 19:49

7 грудня у кабінеті засобів комп’ютерних інформаційних систем, комп’ютерних мереж та програмування відбувся конкурс фахової майстерності «Майстер на всі руки» для учнів з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» під час якого учні демонстрували своє вміння виконувати технічне обслуговування, діагностику та ремонт персональних комп’ютерів.

Участь у конкурсі взяли учні груп ОП-11, ОП-21 та ОП-31 Хіленко Роман, Головко Олександр, Москаленко Євгеній, Водоріз Олександр, Лукеча Іван, Акуліч Володимир, Демидов Вячеслав, Монаршенко Олександр та Шипко Катерина.

Журі складалося із викладачів Петращук Інни Василівни, Іванова Олександра Олександровича та майстра виробничого навчання Костенка Олександра Петровича.

Учні успішно виконали заміну термопасти, вимірювання показників роботи блоку живлення ПК, діагностику несправностей материнської плати та монтаж і демонтаж електронних елементів друкованих плат ПК.

Основна боротьба точилася між учнями 2 та 3 курсів, але і учень 1 курсу Хіленко Роман спромігся показати результат не гірший за свої старших колег.

Але у будь-якому змаганні є переможець і він один. Його ім’я буде оголошено 9 грудня при підбитті підсумків декади економічних та комп’ютерних наук.


Останнє оновлення на Четвер, 16 листопада 2017, 13:11
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.