• Registration
Результати конкурсу з інформатики "Бобер-2016" PDF Друк e-mail
Написав Тетяна Новікова   
Понеділок, 05 грудня 2016, 20:11

7 листопада 2016 року проводився Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер». У конкурсі прийняло участь 30 чоловік. Це учні першого та другого курсів, що навчаються за професіями:

  • «Оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»;
  • «Оператор програмного забезпечення та обробки інформації»;
  • «Оператор верстатів з числовим програмним керуванням»;
  • «Верстатник широкого профілю»;
  • «Зварник»;
  • «Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування».

Учні виконували завдання у три зміни протягом 90 хвилин кожна на базі кабінету інформатики та інформаційних технологій № 34.

Серед учнів першого курсу (19 учасників) відмінний результат отримали – 12 чоловік, добрий результат – 5 чоловік.

Серед учнів другого курсу (11 учасників) відмінний результат отримали – 8 учнів, добрий результат – 3 учні.

Приємно зазначити, що якість конкурсних робіт, порівняно з 2015 роком, зросла. По Полтавській області серед 180 учасників – 51 учень показав  добрий результат, 36 – відмінний. Найбільше таких позитивних результатів серед учнів нашого училища.

Якщо в минулому році якісний показник по нашому училищу дорівнював 82%, то в цьому році – 93%.

Прізвище

Ім'я

По батькові

Група

Кількість балів

Результат

Бурсов

Владслав

Ігорович

ОП-11

105

відмінний

Доманський

Вячеслав

Олегович

ОВ-11

105

відмінний

Дробітько

Станіслав

Михайлович

ОВ-11

99

добрий

Забайрацький

Тарас

Андрійович

ОП-11

110

відмінний

Захаренко

Антон

Сергійович

О-11

95

добрий

Клименко

Никита

Володимирович

ОВ-11

105

відмінний

Колесник

Марія

Віталіївна

О-11

109

відмінний

Курілова

Яна

Дмитрівна

О-11

109

відмінний

Кусайко

Данило

Євгенович

ОП-11

104

відмінний

Нечволод

Ольга

Сергіївна

ОП-11

109

відмінний

Осташевський

Євген

Віталійович

ОВ-11

103

відмінний

Павленко

Нікіта

Валерійович

ОВ-11

109

відмінний

Пащенко

Дарья

Володимирівна

О-11

86

-

Савкіна

Сніжана

Олегівна

О-11

100

добрий

Сипко

Микола

Валентинович

ОП-11

105

відмінний

Фідієв

Даниїл

Євгенійович

О-11

83

-

Хіленко

Роман

Олександрович

ОП-11

109

відмінний

Хоменко

Денис

Володимирович

З-11

89

добрий

Ярига

Ангеліна

Анатоліївна

О-11

90

добрий

Акуліч

Володимир

Володимирович

ОП-21

109

відмінний

Бернада

Інна

Володимирівна

ОП-21

103

відмінний

Бугай

Віталій

Сергійович

ОВ-21

100

добрий

Водоріз

Саша

Олександр

ОП-21

101

добрий

Геля

Олександр

Геннадійович

Н-21

100

добрий

Калачник

Михайло

Вадимович

ОП-21

105

відмінний

Клименко

Владислав

Русланович

Е-21

104

відмінний

Козленко

Дмитро

Олександрович

Е-21

109

відмінний

Лукеча

Іван

Володимирович

ОП-21

114

відмінний

Пилипась

Ігор

Олегович

З-21

109

відмінний

Стрельников

Вадим

Олегович

ОП-21

109

відмінний

Координатор конкурсу викладач інформатики та інформаційних технологій Новікова Т.М.

Останнє оновлення на Четвер, 16 листопада 2017, 13:05
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2019. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід