• Registration
Відкритий урок з предмету "Технології обробки інформації" PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2016, 15:41


02.12.16 о 1305 в групі ОП-11 викладач Єфремова О.Л.

провела відкритий урок "Робота з великими документами"з предмету "Технології обробки інформації".

Метою уроку було сформувати практичні навики роботи з великим документом, а саме: створення структури великого документа, автоматичного створення змісту, предметного покажчика та списку ілюстрацій; вміння їх використовувати для вирішення виробничих завдань.

Викладачем на уроці було представлено технологію впровадження у навчально – виробничий процес різних комп’ютеризованих засобів та методів навчання, що дозволяє використати переваги кожного засобу і зробити урок більш ефективним.

Урок розпочався з привітання та налаштування учнів на роботу.

Потім викладач проаналізувала виконане учнями домашнє завдання, відмітила недоліки виконаних робіт та звернула увагу учнів на зразкові роботи.

Учні отримали домашнє завдання: створити спільними зусиллями довідниковий посібник «Оформлення текстових документів засобами текстового процесора». Кожний учень повинен був у цьому посібнику створити індивідуальний розділ. Для колективної роботи учням було запропоновано використати сервіс Google Документ. Виконання такого домашнього завдання мало на меті організувати:

 

  • повторення учнями вивченого раніше навчального матеріалу;
  • удосконалення практичних навичок оформлення документів в текстовому процесорі;
  • колективну роботу учнів над єдиним завданням для формування навичок роботи в колективі;
  • підготовку великого документу для подальшого його використання при виконанні завдань практичної роботи.

 

Потім викладач Єфремова О.Л. переконливо пояснила необхідність створювати такі елементи у великому документі як зміст, предметний покажчик, список ілюстрацій з метою оптимізації процедури пошуку інформації у великому документі.

Перед виконанням практичної роботи учні у ході фронтального опитування згадали основні технологічні прийоми роботи з великим документом.

Виконання завдань практичної роботи учнями здійснювалися на ПК за інструкційними картками. Інструкційну картку для виконання практичного завдання в електронному вигляді, було завантажено викладачем на GoogleДиск і учні могли з нею ознайомитися заздалегідь.

Після виконання завдань практичної роботи учні пройшли опитування.


Для оперативного опитування всіх учнів і аналізу результатів викладачем було створено форму за допомогою засобу Google Форма додатку Google Диск. Сервіс GoogleФорма надає можливості організації оперативного контролю рівня засвоєння навчального матеріалу учнями шляхом on – line опитування з автоматичним збереженням результатів у вигляді таблиці на диску. Автоматизація підрахунків у такому журналі дозволяє викладачеві проводити регулярний моніторинг успішності групи.

На завершення уроку Єфремова О.Л. проаналізувала роботу кожного учня і оголосила оцінки за урок, а також видала домашнє завдання, яке полягало в оформлені документу в текстовому процесорі. Файли з завданням розміщено на GoogleДиск і доступні саме учням групи ОП-11 через додаток Google+

Використання сервісу GoogleДиск сприяє оперативному розповсюдженню будь – яких навчальних матеріалів у вигляді файлів в загальнодоступній зоні Інтернету з можливістю контролю версій документів і спільного доступу, організації оперативної взаємодії з учнями, яка полягає в розсилці групових повідомлень та навчальних завдань. Це є корисним при підготовці до уроку як учнів так і викладача.

Останнє оновлення на Четвер, 16 листопада 2017, 13:05
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.