• Registration
Методичний семінар «Практичне використання відеоматеріалів на уроках загальноосвітньої підготовки» PDF Друк e-mail
Написав Л.М. Рябич   
П'ятниця, 28 жовтня 2016, 09:10

Сучасний урок – це твір мистецтва,

де педагог уміло використовує всі можливості

для розвитку особистості учня…

24.10.2016 р. у рамках проведення Декади методичної роботи у ВПУ №7 м. Кременчука було проведено методичний семінар «Практичне використання відеоматеріалів на уроках загальноосвітньої підготовки», у роботі якого взяли участь заступник директора з НР Рашевська Л.В., методист Люта Ю.А., члени ЦМК «Суспільно-гуманітарна підготовка».

Мета заходу - продемонструвати методику практичного використання відеоматеріалів як засобу активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках загальноосвітньої підготовки.

Голова ЦМК «Суспільно-гуманітарна підготовка», викладач української мови та літератури Рябич Л.М. виступила з доповіддю-презентацією, у якій розкрила питання актуальності практичного використання відеоматеріалів на уроках загальноосвітньої підготовки, єдності традиційних та інноваційних методів роботи, охарактеризувала відеометод як засіб активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках, аудіовізуальні засоби навчання та виховання та види відеоматеріалів, наголосила на перевагах та вимогах до відеоматеріалів.


Зустріч закінчилася жвавим обговоренням теми.

Голова ЦМК «Суспільно-гуманітарна підготовка» Л.М.Рябич.

Останнє оновлення на Четвер, 16 листопада 2017, 12:56
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.