• Registration
Семінар “ День машинобудівника з АСКОН ” PDF Друк e-mail
Написав Олег Кривенко   
Субота, 08 жовтня 2016, 19:42

6 жовтня 2016 року на базі готелю “ Abri ” (м. Дніпро, спуск Ярмарковий 1) відбувся семінар “ День машинобудівника з АСКОН ”. Організатором семінару виступило ПАТ “ АСКОН – Комплексні рішення ” (м. Київ), з яким ВПУ №7 співпрацює з грудня 2012 року. Наше училище на цьому заході представляв викладач професійно-теоретичної підготовки, завідувач кабінетом інженерної та комп’ютерної графіки Кривенко Олег Миколайович.

На семінарі було представлено новий інтерфейс графічного редактора КОМПАС 3D V17. Останній раз інтерфейс системи значно поновлювався в 2004 році. Тому зараз користувачів чекає не лише еволюція візуального рішення, але і нова логіка роботи в середовищі КОМПАС 3D.

 

Для учасників семінару було надано можливість ознайомитися із новою версією програми ЛОЦМАН:PLM, що призначена для управління інженерними даними та життєвим циклом виробу. Цей програмний продукт є центральним компонентом комплексу рішень АСКОН для підприємств.

Велику увагу також було приділено анонсу нової САПР ТП. ВЕРТИКАЛЬ. Цей програмний продукт є швидким інструментом формування комплекту технологічної документації та ефективною системою для прискорення розробки та постановки продукції у виробництво. Сучасний ергономічний інтерфейс програми було розроблено таким чином, щоб досягалась оптимальна взаємодія користувача із системою.

Важливе місце в програмі семінару посіла презентація методології адаптації рішень АСКОН до існуючих ІТ – інфраструктур підприємства. Було представлено цікаві кейси по досягненню інженерного та економічного ефекту від використання технологій тривимірного моделювання та управління інженерними даними. Це питання висвітлили провідні фахівці машинобудівельних підприємств України (м. Дніпро, м. Кривий Ріг, м. Запоріжжя) – замовники продукції АСКОН.

Наприкінці заходу учасники семінару мали можливість провести апробацію нової версії графічного редактора КОМПАС 3D V17. Спеціалісти компанії провели для всіх бажаючих майстер-клас з новітніх можливостей програмного забезпечення.

Останнє оновлення на Четвер, 16 листопада 2017, 12:55
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.