• Registration
Конкурс електронних газет PDF Друк e-mail
Написав Олег Кривенко   
Субота, 24 вересня 2016, 21:34

Одна з рис технічно розвиненого суспільства, це наявність дієздатної промисловості і галузі машинобудування, здатність виробляти різноманітні машини і прилади, знаряддя виробництва та предмети споживання. Машинобудування України займає одну з ключових позицій в економічному секторі країни, воно має свою власну структуру і поділяється на масу окремих галузей. Це металообробка та важке машинобудування, суднобудування і авіабудування, тракторобудування й автомобілебудування, верстатобудування і приладобудування, а також залізнична галузь, електротехнічна, сільськогосподарська і звичайно ж ракетобудування та підприємства оборонного комплексу.

Враховуючи особливу важливість машинобудівної галузі в розвитку і функціонуванні економіки країни, а також її роль у суспільстві, професійне свято машинобудівників «День машинобудівника» виник ще з часів Радянського Союзу і відзначався в останню неділю вересня. У новому українському законодавстві «День машинобудівніка» був додатково закріплений Указом Президента України від 8 вересня 1993 року № 361/93 і щорічно відзначається в четверту неділю вересня.

В 2016 році День машинобудівника України припадає на 25 вересня.

В це професійне свято члени ЦМК «Машинобудування та матеріалообробка» приєднуються до привітань на адресу всіх, хто пов’язав своє життя з машинобудівної галуззю і бажають успіхів у роботі і міцного здоров’я, сімейного щастя і гідних зарплат!

На честь цього професійного свята учні груп, що пов’язані з підготовкою кваліфікованих робітників для машинобудування та матеріалообробки проводять конкурс електронних газет на сайті училища. Тож підтримаємо учасників конкурсу своїми голосами.

Останнє оновлення на Четвер, 16 листопада 2017, 12:47
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2018. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід