• Registration
Веселка робітничих професій у ВПУ № 7 PDF Друк e-mail
Написав Chenakal Svetlana   
Четвер, 26 листопада 2015, 15:45

В рамках популяризації робітничих професій 19 листопада в Вищому професійному училищі № 7 була організована виставка «Веселка робітничих професій».

У виставці взяли участь випускники 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Кременчука та прилеглих районів.


З вітальним словом до гостей звернувся директор ВПУ № 7 м. Кременчука Микола Григорович Несен. Він ознайомив присутніх із умовами вступу, переліком професій та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка у навчальному закладі, особливостями навчально-виховного процесу, організацією дозвілля, досягненнями учнівського та педагогічного колективів училища.


Далі виступила директор Кременчуцького професійного ліцею нафтопереробної промисловості Крутько Валентина Петрівна. Вона презентувала свій навчальний заклад та запросила випускників шкіл на навчання за професіями: слюсар контрольно-вимірювальних приладів і автоматики, лаборант хімічного та бактеріологічного аналізу, оператор технологічних установок, електрогазозварник, лицювальник-плиточник, кухар, офіціант, майстер ресторанного обслуговування.

На завершення для гостей виставки було проведено екскурсію майстернями ВПУ №7, де майстри виробничого навчання ознайомили учнів з професіями та спеціальностями, за якими ведеться підготовка в училищі.

Останнє оновлення на Середа, 20 вересня 2017, 21:29
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2019. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід