• Registration
Карта обліку педагогічного досвіду Манілова Т.В. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 20 лютого 2015, 13:49

Автор.                                                   Манілова Тетяна Володимирівна

Тема.

Використання тестових технологій як засіб удосконалення контролю навчальних досягнень учнів при професійній підготовці операторів комп’ютерного набору, обліковців з реєстрації бухгалтерських даних

Тривалість функціонування досвіду.

Довготривалий (4 роки)

Характер новизни.

Досвід є раціоналізаторським, створений у межах відомих форм, методів і прийомів педагогічної діяльності. Допомагає узагальнити оцінювання знань учнів за допомогою використання тестових технологій та сприяє підвищенню якості підготовки конкурентоспроможного працівника.

Суть досвіду полягає в тому, що майстер виробничого навчання здійснює контроль знань, умінь, навичок учнів за допомогою електронного тестування, що сприяє раціональному розподілу часу між елементами уроку та дозволяє інтегрувати зміст освіти з новітніми технологіями.

Мета досвіду.

теоретично обґрунтувати та експериментально перевірити, як електронне тестування впливає на підвищення ефективності об’єктивної перевірки якості навчально-виробничого процесу та професійної компетентності учнів при підготовці операторів комп’ютерного набору та обліковців з реєстрації бухгалтерських даних.

Завдання.

 

Проведення порівняльного аналізу якісної успішності учнів, впровадивши в навчальний процес тестові технології.

Теоретичне обґрунтування та експериментальна перевірка впливу електронного тестування на підвищення ефективності об’єктивної перевірки якості навчально-виробничого процесу та професійної компетентності учнів при підготовці операторів комп’ютерного набору та обліковців з реєстрації бухгалтерських даних.

Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.