• Registration
Педагогічні читання 2015 PDF Друк e-mail
Написав Валентина Найдьон   
П'ятниця, 30 січня 2015, 00:00

29 січня 2015 року у ВПУ №7 відбулися педагогічні читання.

У вступному слові заступник директора з навчально- методичної роботи  П.Г.Сюсюрченко відмітив, що педчитання були і залишаються актуальною формою методичної роботи, адже їх головна мета обмін досвідом роботи над розв’язанням педагогічних проблем та обмін інформацією.

Викладачі і майстри в/н представили 17 доповідей, тематика яких була різноманітною. Практично кожна доповідь супроводжувалась мультимедійною презентацією.

Так, Ступка М.І. у своєму виступі розкрив роль самооцінки у становленні педмайстерності працівника освіти.

Рашевська Л.В. узагальнила як свій особистий досвід роботи, так і досвід інших членів педколективу щодо впровадження проектної технології у навчально - виховний процес.

Музафарова С.С. висвітлила новітні підходи до навчально – виховного процесу – впровадження європейського мовного портфоліо для організації роботи з перспективними учнями.

Петращук І.В. присвятила свою доповідь технології  використання портфоліо для оцінювання досягнень учнів, наголосивши, що саме накопичувальна система оцінювання є об’єктивною.

Питанню формування методичної компетентності та методичної культури викладача і майстра виробничого навчання присвятила свою доповідь Титар О.В.

Продовженням цієї теми стала доповідь Ченакал С.Г. «Формування інформаційної культури учнів».

Про реалізацію індивідуального підходу при розподіленні учнів по місцях практики  слухачі дізнались з виступу Голубєва В.М.

Токшелукова Л.С. представила свій досвід використання опорно-логічних схем на уроках біології, додавши при цьому методичні рекомендації щодо вимог та правил складання логічно - опорних схем.

Скапа Т.О. подала своє бачення проблемного питання «Чи можна бути успішним не читаючи?», наголосивши на тому, що під впливом книги формується світогляд учня, збільшується словниковий запас, покращується здатність висловлювати свої думки.

Роль мультимедійних технологій у навчально - виховному процесі розкрила Люта Ю.А., а методикою використання відеоресурсів на різних етапах ігрового уроку поділилась Костенко О.В.

Цікавою була доповідь з фрагментами відеороликів Золоторенко С.Г. про важливу роль батька в сім’ї.

Івашина О.В. розповіла про нестандартні форми самостійної роботи, які вона використовує  у своїй педагогічній діяльності.

На завершення заходу заступник директора з НМР  П.Г. Сюсюрченко відмітив, що представлені доповіді були цікаві, ґрунтовні за змістом та інноваційні за формою.

 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.