• Registration
Випускний захід . Група Е-2. PDF Друк e-mail
Написав Алла Заліван   
Четвер, 22 січня 2015, 15:21

Кожного року ВПУ№7 поповнює своїми найкращими випускниками робітничих професій заводи та підприємства  нашого міста і області.

16 січня 2015 року в актовій залі училища зібралися учні, майстри виробничого навчання,викладачі та батьки на святкове вручення дипломів спеціалістів електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування – група Е-2.

Випускний захід відкривали учасники ансамблю естрадного танцю «Діамант» з патріотичною композицією «Моя  Україна». Керівник Т.Маховська.

 

Ведуча, учениця групи О-21 Козерло Ірина, привітала всіх присутніх в залі і розповіла про історію виникнення училища. Перед учнями і батьками з словами привітання виступила заступник директора  з навчально–виробничої роботи Мазур Вероніка Григорівна.

Серед випускників відзначили грамотами за активний і творчий пошук соліста вокального ансамблю «Любисток» - Юркіна Дмитра та  багаторазові спортивні досягнення Лут Володимира. Заступник з виховної роботи Катерина Олександрівна Шаповал побажала хлопцям успіхів у подальшому житті.

Цього дня лунали зі сцени училища слова привітань від майстра виробничого навчання  Гордієнко Петра Анатолійовича. Майстер групи розпочав свою життєву дорогу учнем ГПТУ№7, з 1979 прийшов працювати в училище майстром і має загального стажу - 34 роки роботи в  нашому училищі.

Красиві і душевні побажання завжди залишатися людиною, сприймати життя таким яким воно є і цінувати  своїх  батьків звучали від представниць батьківського комітету. Серед них  привітання від мами учня - Топко Наталі Вікторівни.

І нарешті мить отримання дипломів не залишила байдужим усіх присутніх в залі. Щасливі від того і ми і самі випускники з побажаннями всього доброго, знайти хорошу роботу, не забувати рідні стіни сфотографувалися на згадку.

Багато теплих слів та  добрих пісень звучали цього дня зі сцени. Солісти ансамблю Юркін Дмитро та Дон Наталка подарували пісню для батьків. Свята Вікторія та Руденко Анастасія виконали пісню про рідне місто та побажали рідній землі миру.

Тож нехай завжди лунає в ваших серцях, дорогі випускники групи Е-2 пісня на добро. Світла, чиста, промениста як ваші молоді роки.

Щасти Вам, дорогі випускники!!

Останнє оновлення на Середа, 27 січня 2016, 12:45
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2019. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід