• Registration
Рябич Л. М., викладач PDF Друк e-mail
Написав Рябич Л.М.   
П'ятниця, 16 січня 2015, 15:41

Рябич

Лариса Михайлівна


Викладач української мови та літератури.

Голова ЦМК «Гуманітарна та соціально-економічна підготовка».

Завідувач кабінету №18/2.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,

викладач-методист.

У ВПУ №7 працює з 1991 року.

Освіта

Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г.Короленка, 1991 рік. Спеціальність «Українська мова і література», кваліфікація: учитель української мови і літератури.

Навчальна програма «Іntel® Навчання для майбутнього», 2008 рік

Проходження курсів підвищення кваліфікації, стажування

21.09.2015 – 24.12.2015 Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського. Вчитель української мови та літератури. Свідоцтво 12 СПВ 149611 від 24.12.2015. Ліцензія АВ № 443090.

Педагогічний стаж 26 років

Індивідуальна навчально-методична проблема


«Практичне використання відеоматеріалів на уроках загальноосвітньої підготовки» (1 р.)

Методична робота

 • 2010 – участь у роботі обласної секції завідувачів навчальними методичними комплексами, виступ з презентацією "Використання ІКТ членами ЦМК викладачів гуманітарної та соціально-економічної підготовки".
 • 2011 – участь у роботі обласної секції методистів, відкрите спільне засідання гуртків української мови та літератури "У світі усе починається з мами...".
 • 2011 – участь у роботі обласної секції викладачів української мови та літератури, виступ з презентацією "Творчий звіт про гурткову та позакласну роботу викладачів української мови та літератури".
 • 2011 – участь у роботі обласної секції викладачів української мови та літератури, літературно-музичне привітання "Ой зав'ю вінки та на всі святки…" (спільне засідання гуртків української мови та літератури).
 • 2012 - участь у роботі обласної секції викладачів української мови та літератури, виступ з презентацією «Робота з обдарованими дітьми».
 • 2013 - участь у роботі обласної секції методистів, виступ з презентацією «Творчий звіт про роботу ЦМК «Гуманітарна та соціально-економічна підготовка»».

Видавнича діяльність

Розробка відкритого виховного заходу «В своїй хаті своя правда, і сила, і воля…».

Розміщено на сайті журналу «Відкритий урок: розробки, технології, досвід», 2013. - №4.

Участь / керівництво у конкурсах (обласних, всеукраїнських, міжнародних), результат.

2009 – участь у обласному конкурсі мультимедійних презентацій "Література рідного краю".

Підготовка учнів до олімпіад або конкурсів фахової майстерності (обласні, всеукраїнські), результат.

 • 2010 –Якобі Крістіна (учениця групи БО-21). IV місце у ІІІ етапі ХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика серед ПТНЗ області.
 • 2011 – Якобі Крістіна (учениця групи БО-21). I місце в ІІ етапі І Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка.
 • 2011 – Анастасія Галушкіна (учениця групи  БО-21). ІІ місце у ІІІ етапі ХІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика серед ПТНЗ області.
 • 2011 – Анастасія Галушкіна (учениця групи  БО-21). V місце в ІІ етапі ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка.
 • 2013 – Казьміна Тетяна (учениця групи О-21). ІV місце у ІІІ етапі ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка.
 • 2014 – Колесник Валерія (учениця групи О-21). V місце у ІІІ етапі ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка.
 • 2014 – Колесник Валерія (учениця групи О-21). I місце в ІІІ етапі ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика серед ПТНЗ області.

Нагороди та відзнаки

2011 р.

Грамота Головного управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації за результативну роботу з творчо обдарованими учнями.

2012 р.

Грамота Кременчуцького національного університету ім. М.Остроградського за якісну підготовку учнів з напрямку «Електромеханіка та електротехніка».

2013 р.

Грамота Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації за творчий підхід по формуванню мовної і літературної компетенції учнівської молоді та просвітницьку діяльність творчої спадщини Т.Г. Шевченка.

Останнє оновлення на Понеділок, 02 березня 2020, 13:55
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2021. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.